Whiplash (2014)

230.nejlepsi film? Aha, tak mi asi něco uniklo. Jeden starej magor se chová jak idiot ke klukovi, který se snaží někam se vypracovat a snad ze sebe udělat bubenickou jazzovou hvězdu. O ničem jiným to není, jen řvaní starýho dědka.

Orange Is the New Black - Série 6 (2018) (série)

Nevím, jestli je to prodlevou mezi zhlédnutím předchozích sérií, ale už mě to prostě nebaví a vlastně mě většina postav už vůbec nezajímá. Náboj, který to mělo, je pryč. Dokoukám že setrvačnosti, tak uvidíme co konec a co sedmá série.

Mortal Kombat (2021)

Uff, před x lety, kdy jsem psal komentář k původnímu MK, jsem si přál remake s parádními efekty. No.. efekty byly, ovšem ne nijak dechberoucí. Příběh klasika, žádná invence. Dialogy nula, herci bída. Možná jsem příliš náročnej.. ale nemít MK rád z dřívějška, tak bych dal podřadné 2 hvězdy. Btw..kde byl sakra pořádnej soundtrack?!

Sociální dilema (2020)

Téma vskutku aktuální, ale toto podání mě nezaujalo.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

To mělo být v něčem zajímavé či dokonce geniální? Zkouknul jsem to na dvakrát, neboť jsem v půlce usnul. Taky jsem k tomu pařil na mobilu, dal si pár panáků a přesto jsem se k smrti nudil. Tak nevím, asi chybělo to LSD v cigáru...

Mistrovská úroveň (2020)

Po dlouhé době jsem se náramně bavil :-)) Skoro bych měl chuť dát plný počet, ale na to je to zase volovina. Každopádně parádní béčkovej gamesovej akčňák. Lahůdka!

Zprávy ze světa (2020)

Takové nic k zapamatování. Příběh jednoduchý, výpravný v pomalém tempu, ale v zásadě zde nejsou žádné jiné příběhové linie a ani zásadnější vyústění. Takové okénko do té doby, z trochu jiného pohledu.

Senna (2010)

Po dlouhé době jsem snímek hltal. A jelikož jsem neznal detaily (formule jsem začal sledovat až v následující éře), tak jsem se díky dokumentární stránky věci dozvěděl dost o této éře závodění formulí 1.

Největší showman (2017)

Ani pohádka, ani dobrodružný film, asi jen pro milovníky zpívaných muzikálních filmů..