Killjoys: Vesmírní lovci - Série 5 (2019) (série)

Upřímně na to koukám jen ze setrvačnosti. Od druhé/třetí série je to vážně bída. A závěrečný díl? Jako kdyby nevěděli co s tím..

Drahokam (2019) odpad!

O čem že ten film byl? Po skončení mi akorát zvonilo v uších. Všichni tam melou celou dobu jeden přes druhého jak na americké aukci. Sandler nejenže vypadal jak kokot, ale i se tak choval. Tohle jsem vážně nepobral.

Anna (2019)

Špičkové špionážní drama, resp. akční film. Příběh sice není kdoví co, ale pozornost udrží a je to zábava.

Dívka v pavoučí síti (2018)

Půlka napínavá a zajímavá, mezi tím ale spousta nesmyslů a nelogičností. Za mě ale lepší než dvojka z původních dílů. Hlavní postava už není tak odpudivá, ale zase není moc zajímavá. Spíš takové rozpačité hodnocení.

Volání divočiny (2020)

Taková oddechová pohádka. Nečekejte nic víc, nic míň. Digitál sice pokročil, ale i tak je řada scén tragických. To ale hodnotit v pohádce nelze.

Kolskaja sverchglubokaja (2020)

Dvě hvězdy jen za nápad, ten byl zajímavý, ale zpracování bída a totální nelogičnosti to zabili. O hercích se nedá moc mluvit.

Millerovi na tripu (2013)

Lepší tři hvězdy, dost mě to pozitivně překvapilo.

Parazit (2019)

Velice zajímavý film. Dosti originální a překvapivý, ale přesto ho nemusím znovu vidět.

Casper a strašidelná škola (2006) (TV film)

Z dnešního pohledu už špatná animace, ale narozdíl od předchozího dílu to je už koukatelné.