Spider-Man: Homecoming (2017)

Možná kdyby mi bylo 15, ale vážně mě to nezaujalo, ba dokonce lezlo na nervy. Je to jednoduše komedie pro puberťáky. Dvě hvězdy jen za to, že to přidalo pár střípků do Avengers světa, který zbožňuju, ale to bohužel nestačí.

Občanský průkaz (2010)

Filmařsky nakonec překvapivě dobré. Nečekal jsem od toho nic a příjemně mě snímek překvapil včetně mladých hereckých výkonů. Co mi ale opět hnulo žlučí bylo to, jak to tehdy těm sv**ím komunistickejm procházelo... //Sorry za politickou agitaci.

Den patriotů (2016)

Poměrně vlahý úvod, celkově ale vtahující do děje a strhující průběh s gradací. Více ze sebe nyní nevymáčknu, je nad čím přemýšlet.

Rec 2 (2009)

Ono by to nebylo ani špatné, nicméně většina herců a jejich chování mně lezla takovým způsobem na nervy, že se to nedá ani popsat.

V pasti (2016)

Atmosférou překonává mnohé současné filmy označené za horory, za což palec nahoru. Naomi to zahrála dobře, ale celkový dojem je polovičatý - žádný šlágr to tedy není.

Stranger Things (2016) (seriál)

Trochu méně dětí a jejich někdy stupidních projevů by prospělo, ale i tak je to vskutku solidní podívaná.

Všemocný (2015) (seriál)

Bohužel po několika dílech přestal bavit. Hraje na úspěch filmu, ale bohužel to nestačí.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Zatím asi nejdrsnější podání válečných zranění a atmosféry bojového pole - kulky, kouř, křik, krev... Zcela bez kompromisů. Reálná předloha tomu dá taky své body, takže celkově solidní podívaná. Jen první půlku filmu bych zkrátil.. Už jsem skoro myslel, že jsem si spletl sál.

Ben Hur (2016)

Velmi slabé... Snaha asi byla, ale provedení nevyšlo.

Sebevražedný oddíl (2016)

Na mě příliš přeplácané a lehce zmatené, k postavám jsem nijak nestihl přilnout, na druhou stranu tempo filmu je solidní a společně s hudebním doprovodem slušná oddechovka. Že by mě to ale více oslovilo, to nikoliv.