Hardcore Henry (2015)

Masakr! Šílenost! Totální úlet! Neskutečně naspeedovanej film. Hardcore v názvu to vystihuje. // Je tam několik věcí, proč nemůžu jít na plné hodnocení (kamera často silně přes čáru, co může lidský mozek pojmout; ten děj taky celkem pokulhává..), ale co si budeme povídat, to u tohoto tak specifického snímku lze prominout.

Čarodějnice (2015)

Film mi absolutně nesedl - hraje si příliš na uměleckost a atmosféru. Což o to, pocit z filmu je mrazivý, ale chybělo mi něco víc. Veliké zklamání.

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Dost naprosto absurdních situací (ano, absurdnějších než v předchozích dílech!), které pobavily, ale jinak je to jen kopírování sebe sama. Pro takový námět dle mého stačí bohatě jeden film a ne tři.

The Boy (2016)

Myšlenka dobrá, ze začátku jsem měl mrazení po těle, ale následně jsem se začínal nudit, usínat a celkově film nabral výrazně horší směr než jsem čekal.

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Extrémní nesmysl. Komedie? Nebo dokonce horor? Tak vážení, ani jedno. Toto byla vyloženě tragédie. Nanejvýš splácané, bez smyslu.

Laputa (2015)

Chtěl jsem zkusit nějaký neproflaknuty český film, ale byl to krok vedle. Asi nejsem v tom správném rozpoložení pro pochopení takového snímku.

V srdci moře (2015)

Příběh zcela nezáživný, ani herecké výkony nenadchly, co ale vyloženě naštvalo bylo zpracování. Na ty "efekty" se nedalo dívat. Velmi amatérské ztvárnění.

Lovec: Zimní válka (2016)

Bohužel velice nudné. Příběh bez větších vzrušení či emocí.

Kniha džunglí (2016)

Po dlouhé době velice příjemný rodinný snímek, který uchvátí nejen grafickým zpracováním, které je zcela na jedničku, ale i milým příběhem či charaktery postav. Chvílemi úchvatné, děsivé, roztomilé, vtipné i naučné. Palec nahoru.