Pobřežní hlídka (2017)

Hohoho, co k tomuto dodat. Nostalgie proběhla, ale velmi rychle skončila. Tohle je jen výplň obrazovky, nic od toho nečekejte. Extrémně hloupé. Dřív by z toho byla jedna epizoda 20 min. seriálu a tady z toho máme celovečerňák, takže asi tak. // P.S. ta jedna hvězdička je tam za prsa plavčic :-)

Mumie (2017)

Další fantasy/dobrodružný film, který zapadne a brzy po něm podle mě neštěkne pes. Na dlouhé večery vcelku ideální zábava.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Tykráso tak tohle je brutal peklo :-D ..aneb vyber si trapáku to nejumělejší a nejdebilnější "holku".

Loupež ve velkém stylu (2017)

Loupež ve velkém stylu pobavila, koukalo se na ni dobře, herecké výkony na jedničku, ale stejně jako když do podobného snímku umístíte dětské herce, tak i zde je to extrém, který mě příliš neoslovil.

Trestanec (2017)

Film má dobrou atmosféru, surový pohled na brutality těch nejhorších zločinců, ale chybí tomu nějaké promyšlenější pozadí. 50/50

Krtek a Panda (2016) (seriál)

Animace není špatná a kdyby nebylo srovnání s původním provedením, tak věřím, že by hodnocení bylo lepší. Holt to už není ten náš český krteček...

Pro hrst dolarů (1964)

Na to, jak je snímek hodnocený, mě příliš neoslovil. Což o to, herecké výkony výborné, ale dokážu si vzpomenout dle mého názoru na lepší westerny.

Patrola (2017) (seriál)

Viděl jsem jeden díl, což je možná málo, ale i tak: obsah by byl zajímavý, ale panebože to podání, jakým je pořád uváděn je ... těžko vybrat slušné slovo ... absurdní! Když nemůžete moderátory vystát, sebelepší obsah to nezachrání. Opravdu škoda.

Brimstone (2016)

Temné zpracování na western žánr, hodně dlouhé, pro mě relativně nezáživné.