• Krátkometrážní

Už jsme tam? (2005) odpad!

Větší ******** na večer Sv. Štěpána dávat nemohli!

Vyvrženci pekla (2005)

Kvalitní exploitation film, který nešetří násilím, špínou, suchým humorem a především ostřejším slovníkem.

Crash (2004)

Nemám slov. Film je to hloupý, lehce přitažený za vlasy, šíleně hrající na city (režijně i hudebně) a zdejší "filmoví labužníci a kritici" tomu nastrkají 5 hvězd proto, že je film ojebal. Dobrý film? Ne. Přeceňovaná sračka? Určitě! 30%

Český sen (2004)

Tak přiznejte se odpadéři, kdo tehdy zaovčil a běžel k plátnu? Jinak se jedná o skvělý dokument se zajímavou a pravdivou myšlenkou, který natáčel člověk, jehož práce s kamerou byla bezchybná. Bohužel to celé lehce kazili dva hlavní aktéři / režiséři bez sympatií.

Letec (2004)

Film pro film. Scorseseho nedoceněný klenot.

Mechanik (2004)

Další psycho s Christianem Balem, který opět hraje psychopata, který z toho všeho byl pěkně v pr**li. A nechápu, proč většina lidí tvrdí, že jste film nemohli pochopit až těsně do konce (kde se pointa takřka prozradí), vždyť SPOILER filmů o schizofrenii je v dnešní době víc než dost.

Murder-Set-Pieces (2004)

"Nikdy jsem nečekal, že dám Exploitation hororu tak nízké / špatné hodnocení." Na to, že jsem o filmu slyšel celkem kladné věci, to je neskutečné zklamání. Příšerně nesympatický slizký hlavní "hrdina" Sven Garrett, amatérští herci (ta malá blondýna mě vyloženě srala už od začátku), amatérská digitální kamera, nuda (!), občas to vypadalo i parodicky (může za to jak jinak než Sven Garrett) a vykrádalo to slušně i jiné filmy (viz. Texaský masakr). Jediné, za co má film plusy je neskutečně odporné exploitation, u které budete snad i zavírat oči. 3/10

Osudový dotek (2004)

Z počátku pro mne Osudový dotek znamenal přelom; ovšem jak dospívám filmově i v životě, jedná se pouze o zajímavý film, který nepřináší nic nového. Herecky je to průměrné a triky jsou spíše žalostné. Navíc alternativní verze závěru je daleko lepší než ta, kterou páni (neznámý) režiséři nakonec zveřejnili. Z nostalgie už "pouze" za tři.

Procitnutí v Garden State (2004)

Pokud to měla být komedie, tak jsem tam našel pouze jednu scénu, která jí připomněla. (pes v čekárně) Romantika mi v tomto filmu taky nesedla (Portman se sem vůbec nehodila). Nesedl mi ani hlavní představitel, který to i zrežíroval. Nejenom, že mi přišel nesympatický a slizký, ale v 92,5% filmu jsem si myslel, že je to homosexuál. Navíc celé je to dost nudné. Jediné pozitivum je soundtrack.