• Krátkometrážní

Halloween II (2009)

Kino verze -> Shlédnuto po druhé a hodnocení dávám rozhodně nahoru...a to dost: Toto není klasický Halloween, ale Zombieho Halloween a musíte chápat jeho pravidla hry, které jsem napoprvé nepochopil. Michael Myers je stejně děsivý jako v jedničce (2007) a brutálnější.(viz. rozšlápnutí hlavy,"vykuchání" sestřičky,atd) "Našel" si nový oblek -> bundu, která z něj dělá tvrďáka. Nevadí mi tu to zničení klasické masky jak jsem se obával. Navíc - celý film má psychedelickou artmosféru. Velice podobnou Zombieho "Domu tisíce mrtvol". Vždy, když se něco děje, se objeví halucinace mrtvé matky Myersové v bílých šatech a psychicky deptá Laurie, které to, co bylo v jedničce stačilo na menší zbláznění, noční můry a psychedelické představy. 8,5/10 UNRATED verze -> Daleko lepší než kino verze. A závěr je daleko, daleko lepší...daleko. :) 10/10 P.S. - Film má 47%. To je nějaký špatný vtip nebo neumíte brát Roba Zombieho s rezervou?

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

Skvěle natočený hudební dokumentární seriál od BBC. Výborný výběr kapel: Velvet Underground, The Who, Pink Floyd, Rolling Stone, Beatles, Bob Dylan,.....

The Doors (1991)

"Come on, baby, light my fire...yeah!"

Gauneři (1992)

Tarantinův první velký film, který se celou dobu odehrává v jedné větší garáži, pokud tedy nepočítáme flashbacky. Hlášek je tu víc než dost, slov jako "fuck" taky a nesmím zapomenout na parádní hudební soundtrack.

Indigen (2002)

Bože co to mělo jako být? Takovou stupiditu mohl natočit buď duševně nemocný člověk nebo dement. Hudba hrozná (alespoň to není můj vkus) a žádný příběh."Jen tam něco plácnout a ono z toho něco vyleze." - Ta 1* je za tu animaci a za humornou poslední scénku. Jinak hrůza.

Lesní duch (1981)

Horor, kde hraje roli spíš nechutnost než strach. Ale že jí tu nebylo málo. Skvělé vizuální efekty na dobu a za tak málo peněz.

Jak se neztratit v L.A. (1998)

Skvělá chytřejší komedie s vynikajícím Davidem Tennantem, který opět nezklamal. Na filmu byly skvělé ty odkazy na Mrtvého muže (Jim Jarmusch) + menší rolička Johnnyho Deppa.

Terminator Salvation (2009)

Film se začne "hýbat" asi až po hodině a mezi tím je to jen nuda se sem tam poběhávajícími se roboty (T-600). Triky jsou povedené, Christian Bale se tu moc herecky nepředvedl a od Heleny Bonham Carter jsem také čekal lepší roli.

Veřejní nepřátelé (2009)

Depp se může snažit jak chce, ale film nemůže celý utáhnout sám. A John Dillinger by si zasloužil lepší zpracování než je tato nemastná nezajímavost ....a ne takto smyšlený!