Adrenalin (2003)

Hovadina, jediné originální dvd, které na požádání daruji!

Otevřené moře (2003)

Proč tak nízké hodnocení? Mě tenhle amatérsky natočený počin pohltil a s hlavními hrdiny jsem cítil chladné moře a občasný dotyk žraloka jako na vlastním těle! A ten konec je úžasný!

Spadl z oblaků (2003)

Oficiální text distributora slibuje komediálnější zábavu než se vám nakonec dostane, přesto takto originální a lidské počiny často z nebe nepadají!

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Bez Nu pogodi! si své dětství nedokážu představit, když jsem si to nedávno zakoupil na dvd, zklamalo mě to, asi už jsem fakt dospěl. Těším se, až toho prašivého vlka a dušínovského zajíce pustím jednou své dceři.

Romper Stomper (1992)

Pravděpodobně nejlepší role Russella Crowea. Velice syrový a brutální pohled do světa zhmotnělé demence, který nám jednoznačně ukazuje, že i skinhead je člověk, bohužel!

Dogma (1999)

Už to není ten pravý Smith, ale pořád prdel jak má být! Skvěle obsazeno!

Repli-Kate (2002)

Extra hloupá komedie s několikanásobnou Ali Landry (první hvězdička) a geniálním vtipem v posledním záběru (druhá hvězdička)!

Oněgin (1999)

Zpracování vcelku obyčejné, famózní příběh však vyváží i hodně těžkopádnou režii. Velice slušné herecké výkony.

Hilary a Jackie (1998)

Famózní herecké výkony táhnou jako koně těžký a velice pomalý vůz s příběhem. Dotáhnou ho sice do konce, ale dá jim to zabrat!

Vikingové (1999)

Začnu klasickým klišé - kniha je mnohem lepší. Na filmu je opravdu znát, že jeho vznik nebyl zrovna hladký. Očividně vysoký rozpočet vykoukne na diváka jen občas, jindy se topíme v laciné inscenaci. Banderas se do role hodí, stejně tak jako většina seveřanů, špína a zima opravdu lezou až za nehty a občas aby se jeden fakt bál. Ale mnoho hloupých nedotažeností a hloupostí sráží na průměrné tři hvězdy....Těšil jsem se na to, jak se ve filmu zhostí Fadlánova porozumění řeči seveřanů, no dostal jsem teda pořádnou facku!:-)