Leviatan (2014)

Bylo by to na jasných pět hvězd, kdyby to bylo o půl hodiny kratší - některé scény a záběry jsou prostě příliš samoúčelně dloooouhé.

Kung Fury (2015)

Tank you, Sandberg!...po druhém shlédnutí odebírám jednu hvězdu, páč už mě to moc nebavilo.

Dešťová víla (2010)

Vizuálně tak odporná pohádka, že jsem se nemohl soustředit na nic jiného.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Objektivně je ten seriál fakt dobrej - herci, výprava, atmosféra, hudba, příběh - to všechno je fakt na nejvyšší úrovni. Ale i přesto, že se mi to líbí, mě to nebaví. Divný....

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

Jasně klesající tendence, protože Don je s každým dílem menší kretén, aby se nakonec stal téměř jasně kladným a tudíž obyčejným hrdinou. Přitom ta jeho nekompromisní, nekorektní a zároveň pochopitelná a sympatická debilita během první série byla opravdu vtipná.

John Wick (2014)

Výborný začátek, druhá polovina už trošku pořád stejná headshot zívačka.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Konečně to skončilo....mimochodem, ta scéna, kdy se během obří bitvy s velkou pompou a po dlouhém osudovém rozhodování mezi desetitisíce nepřátel vyřítí malá skupinka trpaslíků a hudba nám oznámí, že právě TEĎ se vývoj bitvy obrátil na stranu dobra, to přišlo směšné jen mě?

Kód Enigmy (2014)

Naprosto standardní uhlazený britský dobový životopis, který pomilionté omílá klasická klišé génius/asociál; génius/všichni jí maj za pipinu; nikdo ho nemá rád/všichni ho nakonec milují. Řemeslně špičkové, ale jinak zcela tuctové.

Against the Sun (2015)

Nebudu se vyjadřovat ke zpracování efektů, holt peněz málo, nedá se svítit. Natočeno to bylo jinak dost slušně. CO mi ale fakt trhalo žíly bylo, že nejednou jsem měl pocit, že přiblblejší trojici trosečníků jsem nikdy v žádném survival filmu neviděl. Jejich chování bylo občas tak neuvěřitelně nelogické, že jsem jim fakt přál, aby tam všichni zdechli. Například ta jejich urputná touha vyhazovat všechny zrovna nepotřebné věci do moře (botama bychom si mohli poškodit člun = vyhodíme boty i s tkaničkama do moře; pistole se nám zasekla = vyhodíme pistoli i s nábojema do moře). Taky mě fascinovala ta jejich počáteční obava, že nemají co žrát...aniž by řešili, že nemají co pít. A nakonec, co uděláte, když kolem vašeho člunu krouží hejno žraloků? No přece si půjdete do moře opláchnou ksicht a necháte si vlnkama jemně ošplouchávat ruce. A pak se ještě budete divit, že vás kousnul!!...All is lost je jiná liga.