Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Někdy může byýt rozmanitost a pestrost na škodu,stejně jako v tomto případě.Scéna střídá scénu a songy se střídají jako na běžícím pásu(nemluvě o stylu hudby).Pasáž,ve které se všichni klaďasové sejdou je jedna z těch silnějších,jinak to ale byl průměrn¨ý zážitek.

Železný Schwarzenegger (1977)

Proti snímku nemám absolutní nic. Jsem ak trochu fanoušek bodybuildingu, ale ne toho současného plného růstových hormonů a jiných sraček. Tohle je perfektní dokument o cestě do síně slávy jak pro Arnolda, tak i mnoha dalších, kteří se ovšem takového uznání nikdy nedožili, což je škoda.né tak známých. Tandem s Francem Columbem byl nenapodobitelný a je vidět, že tenkrát si nikdo s ničím hlavu nelámal. Možná bych ale Pumping iron nepřekládal tak, jak se dnes překládá. 90%

Terezu bych kvůli žádné holce neopustil (1976)

Spíše úsměvný rodinný film, který těží z pěkného příběhu o lásce ke zvířatům. A i když jde již o pár desítek let starý film, dodnes si živě vybavuji hudbu, která v něm zazněla. 60%

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

Německé seriály, krom několika, které bych spočítal na prstech jedné ruky, jsou pro mne tolik zábavné asi jako mexické telenovely. 0%

Dumbo (1941)

S přihlédnutím na rok vzniku filmu se velice divím jeho kvalitě.Z dílny Walta Disneye jedna z nejpovedenějších věcí.

Střihoruký Edward (1990)

Bezkonkurenční spolupráce Burton- Depp, přičemž druhý ze jmenovaných předvedl fantastický herecký výkon na který se jenom tak nezapomene a hluboce se mu klaním.85%

Temný úplněk (1996)

Docela slušný horor, který sice není ničim originální, ale některé pasáže byly velice povedeně natočené, například počáteční vlkodlačí show ve stanu a nepovedené přivázání ke stromu s následným hraním na honěnou. 45%

Král Škorpión (2002)

Krom doteku zla jsem viděl všechny Russelovi filmy a mohu s jistotou říct, že Král Škorpion patří k těm nejhorším, sčím se kdy vytasil. The Rock, ať už to zní jak chce, v některých scénách skutečně seděl jako moucha na kravinci, ve zbytku se ale moc nechytal. Většina soubojů postrádala něco, co v barbaru Konanovi bylo vidět téměř v každé scéně a nebylo to starým dobrým Arnoldem..., nebo jo? 15%

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Sem velice zvědav,kdo se ujme režie tohoto seriálu,který se nesnaží o zveličení četníků,ale přiblížení jejich každodenního života.Alena Antalová,Zdena Herfortová,Zdeněk Junák a další zde hrdě hájí barvy Městského divadla Brno.

Pasti, pasti, pastičky (1998)

Od Věry Chytilové by se toho dalo čekat mnohem víc,tohle byla lehce podprůměrná komedie,která prakticky nic nezdělila.