Příchozí (2016)

Slabost, na dlouhé lokte. Regulérně jsem se nudil a ani alkohol nepomohl. Jestli bude takhle vypadat remake Blade Runner tak to potěš koště.

Turbotarantule: Láva poraženým (2015) (TV film)

Na lávovém grilu mistrně upečená pocta žánru s překvapivě podrobně spravovanými pavouky. Nechybějí záměrně příšerné speciální efekty , prkené herecké výkony, americký vědec s německy znějícím jménem, siluety příšer a popírání fyzikálních zákonů. "Shut up R2, I'm busy man!!" Aneb Policejní důchodci vracejí úder.

Barb Wire (1996)

TL;DR: Český dabing vrací úder. Tohle opravdu nemá cenu vidět v originále !! Kůzlátka na houpačce a futuristický pseudo-náckové. "Bylo to v půlce druhý občanský války. Svět se změnil v peklo. Rok 2017, nejhorší rok mýho života. Jen jedno město bylo svobodný .. přístav Steel Harbor. “Komu to říkáš, Johnny? Ále, jednomu KUŘETI …” "Očekáváme zítra VÝZNAČNOU návštěvu. Kongresovou delegaci z Washingtonu, včetne správního rady, plukovníka VIKTORA PREISSE" "FUŠÉRE, bylo nutné mít je k výslechu živé" aneb Silikonová ne-herečka Pamela v latexových mini-oblečcích chrlí olovo a jednu drsnáckou hlášku za druhou, ve vyziuálně vyladěné post apokaliptické komedii, precizne namířené na svou cílovou skupinu. Český dabing: 4/5 ! Originální znění: 2/5

30 minut po půlnoci (2012)

Chapu, ze tomu nekteri davaji tak nizke hodnoceni, jestli cekali akci, tak jsou nejspise zklamani.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

I kdyz si porad v duchu opakuju, ze je reziser Force Awakens skrytej Sith Lord, tak mam porad pocit, ze se koukam na prequel k Flight of the Navigator a ne Hvezdne Valky. Puvodne videno v roce 1999 v kine, uz tehda jsem byl velmi zklaman - a to jsem netusil co je JJ zac.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Nádherně rozjetá variace na téma: "Šípková Růženka", plná digitálních kouzel, které ve 2/3 stopáže začne citelně docházet dech.