• Krátkometrážní

Iron Man (2007)

Fiaskální CG animace mě pobouřila natolik, že jsem se musel uchýlit k jednohvězdičkovému hodnocení.

Vlkodlak (2010)

Slabší CG efekty vynahrazují kvalitní herecké výkony a grafické násilí.

Bitch Slap (2009)

Že film se snaží být tak špatný, až je dobrý, si člověk nervózně uvědomí až ke konci snímku, což bylo na mě trochu pozdě.

Romper Stomper (1992)

Neskutečná smršť rasismu, násilí, sexu, výtržností, vražd, krádeží a nevim čeho ještě, prostě totální extrém. Film mi přijde silně podhodnocen, vidím v něm naprosto kultovní záležitost (a hovořím o filmu jako takovém, žádný debilní poselství v tom nehledám).

Halloween II (2009)

"Mr. Weird, how are you?" - Yankovic je na scéně asi 30 vteřin a je to zdaleka nejlepší část filmu.

Rec 2 (2009)

Film jsem viděl v rámci Festivalu Ortlého Diváka v kině AERO a tímto bych rád vzkázal dvěma dívkám, co seděly vedle mě, popíjely víno z lahve a celou dobu (a myslím tím NAPROSTO celou dobu) kecaly o kokotinách a debilně komentovaly film: "VY ZKURVENÝ PIČY, DOUFÁM, ŽE VÁM SHNIJOU PRDELE!" Ano, film se mi líbil, ale můj zážitek naprosto zkurvily tyto dvě zasrané svině, které, dá-li Bůh, do týdne zemřou v neskutečných bolestech.

Seance (2009) (studentský film)

Američané neznají český jazyk a nepoznají tedy, když herci podávají naprosto tragicky žalostné výkony; tím si odůvodňuji zahraniční úspěch tohoto kraťasu, jinak fakt nevim.

Appleseed (2004)

Škoda, že největší vizuální žrádlo je nám naservírováno v prvních pěti minutách snímku.

Černej Dynamit (2009)

Kdo nedal pět hvězd, toho sežerou zmutovaní medvědi.