Náhradníci (2009)

Nápaditý film, kterému ale pořád něco chybělo, asi by to chtělo celý příběh trochu více rozvézt. Nakonec jsem z toho měl takový rozpracovaný dojem.

Benga v záloze (2010)

chvílemi docela vtipné, ale od Willa Ferrella bych čekal více. Mimoto jsem se stal svědkem natáčení scénu jak ten týpek skočí z baráku. Tehdy jsem myslel, že je to doopravdy a že se to na Manhattanu stává celkem často. :-)

Horší než smrt (2007)

Jedna z nejlepších britských komedíích posledních let. Párkrát jsem málem spadl ze židle.

Milf (2010)

Film se dá charakterizovat snad jen velmi špatnými hereckými výkony a pramalou dávkou vtipnosti. Prostě C-čková komedie jak vyšitá.

Cestování na okraj vesmíru (2008) (TV film)

Upřímně nechápu, co činí z tohoto dokumentu takový skvost. Počítačová simulace vesmíru je na dnešní dobu velmi zaostalá a informace které jsou v dokumentu podávány nepřináší žádné hlubší a novější poznatky. Věci o kterých se v dokumentu zmiňuje, zná snad každý občasný divák dokumentů tohoto typu.

Jak vycvičit draka (2010)

Po dlouhé řadě Shreků a jiných animáků s upadající úrovní konečně něco, co se studiu Dream Works povedlo.

Triple Dog (2010)

Film je celkem zábavný a smutný současně. Jinak jsou zde velmi pohledné mladé herečky, to je jeho největší plus.

Dokonalý chlap (2005)

2* Za Hilary Duff a Chrise Northa. Jinak nic moc.

Dostaň ho tam (2010)

Ačkoliv je postava tohoto filmu více méně spin-off, bavil jsem se u něj báječně. Scéna jak se snaží vypít a vyhulit všechno v limuzíně je pro mne asi nejvtipnější. "Don't be a bitch dude." :-)

Rozchod! (2006)

Film nebyl ani tak vtipnou komedií, jako spíš docela trefným vystižením toho jak to v životě chodí. "Mile" mne překvapil neamerický konec. To že film neskončil happy endem, si zasloužilo tu 4tou hvezdičku.