Samotáři (2000)

Naprosto kultovní snímek a jednoznačně nejlepší film Davida Ondříčka. Jeden z mála filmů, ze kterého si pamatuju hlášky.

Hledá se Nemo (2003)

Roztomilá pixarovka, která se nadalé přiživuje na popularitě 3D počítačové animace v dnešní kimematografii.

Musíme si pomáhat (2000)

Na české poměry zajímavý snímek a Bolek v další ze svých vážnějších rolích.

Černá labuť (2010)

podobných filmů o schizofrenii jsme již měli hodně. V čem se tento liší je to, že není pln zamotaného a nepochopitelného děje, který se na konci omluví a vysvětlí jako nemoc hlavního protagonisty. Tady je jasné skoro od začátku o co jde, a tak si můžeme cítit děj a proces nemoci. Jinak vynikající výkon Natalie Portman. Je to bezpochyby jedna z nejlepších hereček dneška. Tak trochu z toho na mne dýchala Suspiria Daria Argenta.

Match Point - Hra osudu (2005)

Zajímavý film s nečekaným koncem. O jedné životní volbě, která nás může provázet až do konce.

Na doraz (2010)

Docela zdařilá komedie s opět skvělým Robertem Downey Jr.

Falešné míče (1983)

V jedné větě: Je to film o kozách. Celkově mi to přišlo jako hodně cenzurovaný, old school, pornofilm. Ze kterého vystříhali všechnu "akci". Vůbec nic mi nepřišlo vtipné.

Na Hromnice o den více (1993)

Celkem hezký příběh o jedné proměně a nalezení smyslu života. I když se kvůli tomu musíte dostat do časové smyčky.

Klikař Charlie (2007)

Další obyčejná komedie na lehce strávený večer. Ale Dana Cooka mám rád, hlavně jeho Stand up vystoupení.