Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Spusta napadov, spusta fantazie a spusta nudy. Niektore veci mi teda fakt vtipne neprisli. V konecnom dosledku sa na to pozriet da a vybrat si to svoje.

Cindy (1984)

Je to strasna vtakovina, ktora s popoluskou ma hrozne malo spolocneho. O scenari je skoda sa bavit a herci to iste. Cesky dabing ako s beckoveho porna. Ale na svoju dobu to bol asi fakt hit a pesnicky sa tiez daju pocuvat. So silnym nadychom nostalgie davam 3

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Priznam sa ze ma tento film sklamal a to asi hlavne preto, ze som od dua Crowe, Bale cakal podstatne viac. Herecke vykony su v podstate priemerne aj ked nemaju velmi co hrat, Je to skor konverzacne drama stale vsak o tom istom. Bale s jednou nohou beha a skace tak ako by to nedokazal ani hocikto s oboma. Akcne sceny su v style jeden proti vsetkym. A aj tak vyhra. No a ten koniec tomu vsetkemu nasadzuje korunu a mna skor vytocil. Urcite sa na to da pozerat ale moj pocit bol sklamanie.

Sejmi eso (2006)

Dalsia gangsterka v style Ritchieho. Za niektore sceny by sa nemusel hanbit ani Tarantino. Niektore su vylozene zbytocne. Je to plne zaujimavych figuriek. A to je ten problem. Je ich az moc a dej sa tak stava prekombinovany a chaoticky. Kto sa vsak cez to prekuse, bude odmeneny.

Let's Dance 2 (2008)

Pribeh je dvakrat prevareny a trikrat preluhovany, ale je otazka ci v tomto zanri na tom az tak zalezi. Tanecne vystupy su originalne a dobre sa bna to pozera. Aj herci sa snazia hoci niektorym to vobec nejde. Kazdopadne s tanecnych filmov patri tento rozhodne k tomu lepsiemu.

Rudá Sonja (1985)

Fantasy, ktore je tak slabe az je zaujimave. Arnieho svaly sice velmi nevidiet ale je toporny ako vzdy. Umele kulisy a malovane exteriery maju tiez cosi do seba. Enio sa postaral o hudbu a je skvely ako vzdy. Ak ste priaznivci starych filmov a komiksov mozno si to svoje najdete aj tuna.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Je to sice strasna hovadina, ale ku podivu boli tam momenty na ktorych som sa dobre pobavil a aspon to nieje vecna ceska schema zidov a komunistov.

Hooligans (2005)

Realisticky natoceny film z prostredia futbalovych chuliganov vas udrzi v pozornosti cely cas a hlavne zaverecna bitka je skvela.

Shaolin fotbal (2001)

Tak toto je pecka priatela. Uzasna komedia utociaca na branice nielen skvelym parodovanim a komickymi scenami, ale aj uzasnymi efektami, ktore doslova vyrazaju dych.

Drsný časy (2005)

Christian je drsny az po strop a atmosfera s filmu tecie prudom. Bohuzial to cele akosi nema ziadny dej a pozerat sa na to 116 min. je fakt dost. Silnejsie momenty striedaju kecy a hulenie.