X-Men: První třída (2011)

Musim říct,že jsem čekal málo,ale nebylo,byla to parádní podívaná se spoustou efektů,které nejen brali dech,ale také to byla pastva pro oči.Z hereckými výkony i když jsem je čekal podprůměrné,mě docela překvapily,takže můžu říct,film byl pro mě velkou záhadou a dopadl více-méně skvěle.5*

Neznámý (2011)

Dokonalý příběh hned od začátku!Stačí jen něco zapomenout a jste v háji,opravdu mistrovské dílo.Není co dodat,pro někoho průměrný film,ale pro mě ne.5*

Kazatel (2011)

Můžu jen říct,nehorázná nuda která má jen pár světlých momentů.Příběh je vlastně o naší planetě kde jsou upíři se kterými bojujeme nespočet generací ve válkách-můžu jen říct já teda s nikym neválčim!Protože když se kouknu z okna tak je tu klid.Příběh postrádal pořádný příběh,slátanina několika jiných filmů,hrdinové jsou tady děsně tupý jejich výrazy to ukazují.Lidi poblouznění nějakou církví,opravdu vymejvárna první třídy.Odpad nedám za Karla Urbana ,který upíra všech upírů zahrál navýtečnou!30%

Pokrevní bratři 2 (2009)

Takový lehký odvar parádní jedničky.V tomto filmu mě zamrzelo několik věcí a to,hodně mluvení,bez jedničky nepochopíte dvojku,hraní na notu komedie,bez úspěchu, byla to laciná nuda,která mě moc nepobavila.Po parádní jedničce,mi toto připadá jak film z vystřižených scén. 48%

Pařba v Bangkoku (2011)

Divočejší a tvrdší než minule.Parádní zvraty,větší akce=větší sranda!!!!5*

Kung Fu Panda 2 (2011)

Já nevím co bych o tomhle napsal,prostě boží film,který je pardáním pokračováním úspěšné jedničky.Dvojka mě tedy vůbec nepřekvapila ve své kvalitě,je to parádně zpracovaný film,příběh,animace,herci,prostě můžu jen říct 5* si myslím,že je doporučené hodnocení tohoto vtipného,napínavého a i emotivního animáku!

Kill Buljo (2007) odpad!

Nudná blbost,která nemá ani hlavu ani patu,příběh nulový!!!!Dementní prostředí=dementní herci.Trapné scénky,prostě divim se,že to vůbec něco vidělalo!!!!Hrůza,odpad si to určitě zaslouží!

Den trifidů (2009) (TV film)

Klasický béčkový seriál(film) se šťastným koncem,který i když působý trapně a lacině tak můžu říct,že když to zkouknete nelitujete ba naopak,příjemně si odpočinete a nemusíte myslet na to co bude dál,děj tak nějak plyne dobře postupně a vy jste do toho zakoukáni a čekáte co se bude dít dál!!!!!Herci,kterří sice nejsou na špici hereckých žebříčků,ale když na to koukáte nevěříte vlastním očím,že jsou to právě oni a né žádní sebraní z ulice při náhodném castingu,takže film vám vrazí další facku příjemnosti a útulnosti známých herců a to vás tak trochu nutí se na to dívat!!!

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Můžu říct jedno-příběhově to skončilo v p.deli.Film sice svižný,někdy i vtipný,ale chyběla mu ta atmosféra,kde jsou všichni spolu a každých 5min se něco děje!V tomto dílu mi toho chybělo tolik,že dát tomu nějaké kloudné hodnocení je dost těžké takže 50%

Lidská stonožka (2009) odpad!

Hnus-nejhnusnější film,horor co jse kdy viděl,bylo mi až na zvracení!Taková zvrácenost,ten kdo to točil neměl všech 5 pohromadě!HOROR to určitě neni,tohle je jenom kurevsky nechutná úchylárna!Příběh o ničem,napínavost nikde,film se snažil být vtipný v několika momentech,ale hitlerovský chlap,nemčina,atd.....fuj ostuda první kategorie,hnus jen pro otrnulé!