Far Cry (2008)

Se hrou to má společného tak jako ryba chodíci na souši!Ale v některých momentech mě to velice překvapilo né-li pobavilo!Tenhle film je jeden z těch co je jen na jedno dvě zkouknutí v televizi a dost!Co mi tam opravdu vadilo byl herec s německým přízvukem a pak ještě dalších 50 němců a 2 američani!Ale nenudil jsem se!3*

Vřískot 4 (2011)

Opravdu tohle je a bude klasika na kterou se určitě nezapomene.Myslel jsem si,že to bude blost světa,ale ukázalo se,že není,že toto pokračování se opravdu povedlo,ale už i tak trochu doufám,že další nebude,protože v nejlepším se má přestat! xD A nechci a by pak z toho byla píčovina světa když vydíme filmu tapu step 3D,twillight apod..

The Trashmaster (2010)

Tento film se mi líbil na to že to bylo dělané z prostředí hry tak hodně luxus a scénky jak z reálu vše sedělo paráda a byl jsem opravdu napnutý v některých momentech!5*

Gulliverovy cesty (2010)

Musim uznat,že se v některých chvílých jedná o blbost,ale také jsem se hodně nasmál a to se počítá!A celkem originální,to se taky počítá,co víc dodat 5*

Drtivá porážka (2009) (pořad)

Je jasný že britové umí dělat,tan jejich humor se mi líbí-jak si dělají ze všeho srandu z lidí ,ze sebe apod....jak se mi líbí britský top gear tak se mi líbí i britský wipe out!

Špatnej polda (2009)

Pořádně nudný halucinogení film,který se snaží být v některých momentech vtipný a chce vypadat jako v rauši ,tak se mu to vůbec nedaří a musim konstatovat že nebýt leguánů a určitých arogantních střetů,určitě by ten film měl velmi nízké hodnocení.

Vřískot (1996)

Poprvé jsem viděl asi v 11 a bál jsem se,ale dnes se na to kouknu mírně se šklíbnu a řeknu si,že je to opravdu teenegerovský vyvražďovák,který se stal kultem a klasikou a určitě nejsem jediný kdo by to řekl.

Re-Play (2009) (pořad)

Pro mě určitě lepší než game-page,ne že by byl špatný,ale když na gamepage dávají samé MMO RPG,strategie tak to fakt nemusim na re-play dávaj aspoň i to co se líbí mě(akce,simulátory,závodní) a jak tady někdo komentuje moderátory tak pokud se nepletu tak GP je už kurevsky dlouho a tak už maj praxi!Ale tyhle moderátoři na re-play jsou mi víc sympatičtí!A na GP moc ne a ještě k tomu odešel hlavní komentátor od GP tak si to přeberte prostě GP je už zastaralé,za chvilku zanikne,ale re-play je nový a přišel v pravou chvíly.Proto taky má největší sledovanost!Ale samozřejmě to má i svoje mouchy!-napříklat nějaké to PSP či 3DS co tam komentujou apod...pochybuju že to ještě někoho zajímá tyhle vykopávky!

Demolition Man (1993)

Velice dobře jsem se bavil-sranda,sranda,akce,akce,akce,akce,akce,sranda,akce,sranda,.....prostě víc než dobrý film,ale doufám že nebudem žít v takový společnosti to bych se radši zabil!

Jerusalema (2008)

Tenhle film překypující brutalitou se kterou se setkáváme všude je tak reálná až to bere dech,že zrovna teď pomyslíte,že někoho zabíjejí kvůly penězům,drogám,apod....je to až zarážející jak nás ten film dokáže pořádňě vtáhnout do reality války ať je jakákoliv, jestli mezi národy nebo gangy je to pořád stejný lidi se vraždí jen tak bez ohledu na to jaké to má následky!