Rychle a zběsile 5 (2011)

Musím unzat,že toto je asi nejvíce povedý díl z celé série FAF.Akční a napínavý příběh,hromada zbraní a střeliva a hlavně samé filmové hvězdy,které tomu filmu dodaly tu správnou atmosféru,která byla doprovedena plážovo letní hudbou,která do toho fakt sedla a nakonci nečekané zvraty,kt.čekal určitě jen málokdo!5*

Thor (2011)

Po kvalitě efektů je to parádní,po kvalitě příběhu též,po kvalitě akčního příběhu též super.Takže 5*

Manažeři (2010)

(Propouštění)Pravda,že se to děje a děje se to v čím dál tím větším měřítku-díky tomu se ničí spousta životů,rodin,atd....je to prostě otřesné a tento film to ve větším měřítku dokazuje!Proč né 5*?,protože někteří herci mi tam moc nesedli,ale jinak film je trochu emotivní ukazující špatnou tvář světa!4*

Glee (2009) (seriál)

Barbie nagelovaná sračka,fuj....Zase princové na bílém koni a pricnezny mňam mňam!!!!!!Tenhle rádoby umělecký seriál je humus,který bohužel dnež skoro každý-chyba!!!!!!!!!Skutečný život je svině a nesere se s váma!!!! 1*za Leu Michele

Vanishing on 7th Street (2010)

Film byl celkem svižný a dokonce i trochu napínavý,jediné co mě obvzlášť na tomhle filmu štvalo to neznámo,nějaké duše,temnota kdo to udělal,proč nebo jaký to má vlastně význam to tam nebylo pořádně vysvětleno.Nebo proč to zase skončilo v kostele!Tohle prostě dokážou jenom amíci!Ale film se mi líbil 3*

Leningrad (2009)

Po stránce vizuální,paráda díky tomu je také velice dobře ztvárněna brutalita němců a veliké problémy leningradských lidí a hlavních postav takových.I když je díky své vizuální práci film perfektní,schází mu ta dramatická část,kde by se všichni měly rozbrečet,ale to tu moc neni ani když všichni umíraj nebo lidé pojídající jiné lidi vás moc nedostane na kolena a přitom je tu vidět opravdová realita,která se tehdy stala,což se mi opravdu líbí!

Obřad (2011)

Tenhle film mě opravdu zklamal!Ze začátku je to taková nuda že by u ní usnul snad každý!Film přeskakuje od a pod q a od q po b atd.....nemůžu říct že příběh není špatný,ale v tomhle filmu absolutně nevyhovující!2* za poslední scénu,kde se mi to opravdu líbilo,ale to je vše!!!!To je hrozný takový vynikající herec Anthony Hopkins a upíše se takový blbosti!

Orel Deváté legie (2011)

I když jsem tento film nechtěl moc vidět,tak jsem si nakonec řekl,že se překonám a kouknu na něj a velice mě překvapil a proč????Protože akční historickej film,který vás chtěl poslat hned do bitvy,ale neposlal nechal vás čekat až nakonec,opravdu povedený!4*

Rio (2011)

Opravdu jsem se bavil,chudák papoušek!Film byl svižný,vtipný,pěkně udělaný,soundtrack parádní,není co dodat 5*

Jsem číslo čtyři (2011)

Kdyby tento film nezačal blbě určitě by o de mě dostal 5*.Film který sice oplývá některýma scénama trochu lacině se v dalších scénách ukazuje jako docela dobrý film,u kterého se nemusí myslet,prostě příběh jede a vy se moc nezapotíte u jeho scénáře.Film byl celkem svižný bez větších prodlev nudy,ale také bez prodlev nějakého toho vtipného gesta a to i když se o to film několikrát pokusil,ale nepovedlo se jim.Takže pro mě to byla pohodovka u které se nemusí myslet a přitom si jí můžete pustit několikrát a film se vám nijak moc neohraje!