• Romantický

Kámoši až na dno lahve (2013)

Jednu hvězdu dávám snad jen za to, že je to krátké. Ale i při filmu, který má 95 minut, jsme se s chlapem dívali třikrát na hodinky! Blábolivé dialogy, nevěrohodné postavy, celkem utrpení sledovat...Nebýt tam Olivia Wilde, která je koukatelná pro obě pohlaví, asi bychom film vypnuli předčasně. Ale představit si, že dám za tohle kilo v kině, to bych psala Universalu hooodně na**aný dopis!

Millerovi na tripu (2013)

Hurá, konečně nebylo velké zklamání po parádním traileru! Kvalitní obsazení, dobré vtipy, timing... Šlapalo to všechno tak, jak bych si u klasického hollywoodského filmu představovala. Vtipy byly na správné hraně, kdy ještě nebyly moc nechutné, ale jen trochu přisprostlé. Nerozčiloval mě ani Jason Sudeikis, na jehož blbečka jsem byla docela alergická, Jennifer Aniston byla velmi přesná stejně jako Emma Roberts, ale nejlepší byl KENNY a jeho zářezy. Takové tele jsem už dlouho ve filmu neviděla...a to je co říct :-) Mnohem uvěřitelnější výkon, než by na místě Willa Poultera předvedla jiná telata, například mnou nenáviděný Michael Cera. Shrnuto: svižná komedie, šlape, bez hluchých míst. A speciální bonus je Kathryn Hahn.

Žádost o ruku (2012)

Ale jo, milé. Ten člověk, co to točil, musel být evidentně zamilovaný do Lizzy Caplan, protože tolikrát "you´re awesome, I love you" by snad normálně nepadlo, ne? Jo, táhla to statečně, a i když tam mi tam chyběly líp prokreslené charaktery, šlapalo to. Takže průměr. A dobrý konec, ty můj chlap nesnáší :-))

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Nějak jsem se s tím filmem minula. Celou dobu jsem musela demagogicky myslet na to, že se v Hollywoodu vyhazují prachy za takovéhle sračky, zatímco děti v Africe nemají co jíst. Jo, pitomý argument, vím, ale tohle byly fakt vyhozené prachy... Jako hoši se pobavili, Rihanna tam ukázala svůj gumový ksicht, ale to bylo asi tak všechno. Mě fakt nic z toho nepobavilo, appatowky a jejich herci mě těžce nebaví. Sorry.

Láska je láska (1998)

Viděno po patnácti letech od doby, kdy mě to vzalo za srdce. A je to pořád dobré. Silné. Uvěřitelné. Zábavné. Absurdní. Reálné. Něžné. Body za poslední píseň, moje oblíbená Robyn :-) takže jo, ok...

KOndoMEDIE (2001)

Jako já vím, že to je v podstatě blbost. Ale je to moc milé a už dlouho mám ten film ráda. Kolegyně hlavního hrdiny jsou skvělé při drbání a kecech o holubech a kafi, obraz velké firmy, kde se vyrábějí kondomy, taky. Navíc zlomyslní kolegové "Felixe" Depardiea jsou super - "Asi jsme to přehnali, ne" "Řekl o tobě, že jsi negr." ..??.. "Tak to mu pořádně zatopíme!!" Všechno je tam dobře načasované, všechny gagy, postavy se náležitě vybarví a dobře to šlape až do konce. Bonus - mimořádně roztomilé koťáááátka :-)))

Super náhradník (2006)

Ok, věděla jsem, že to žádný Shakespeare nebude. Ale upřímně, dalo se to vydržet jen kvůli Channingovi. Sledovat ho ještě předtím, že bude superstar, je zábavné. Míň vysvalovaný, míň hvězdná aura, stejné výrazové prostředky... Kazila mi to jen svými škleby Amanda Bynes a málo fotbalových scén. P. S. scén ze sprch tam mohlo být víc, všichni byli vyrýsovaní jaksepatří ;-)

Vedlejší účinky (2013)

Klobouk dolů před hereckým výkonem Rooney Mary, táhne celý film docela jistě a dlouhou dobu nečitelně. Zdatně jí sekunduje Jude Law, další dvě hvězdy z plakátu (Tatum a Zeta-Jones), už nejsou tolik vidět. A teď k filmu samotném: sorry, Stevene, ale nuda. Jediná scéna, která stála za to, byla SPOILER ta s nožem. KONEC SPOILERU Film je plochý, nedokázal mě utáhnout na hru s divákem, konec je šíleně překombinovaný a celkově je to pro mě matný zážitek. Jedna hvězda za Rooney, druhá za Juda a třetí za kameru, která se mi líbila.

Chlap na roztrhání (2012)

Zachraňoval to jenom Gerard bez trička, jinak dost velká slabota. Podivný scénář plný klišé, navíc dost nesoudržný (bude to drama o taťkovi, rom-kom o taťkovi a mamce, sportovní film, komedie o nadržených čtyřicítkách?). Při výskytu hvězdných herců mi bylo za ně občas stydno (Uma Thurman??). Zeta-Jones divně (ne)stárne, už si ani není podobná. Navíc je to dost dlouhé, ale snést se to dalo...

Jack a obři (2013)

Překvapení velké, podle trailerů mě to nelákalo ani trochu. Škoda, že je z toho propadák, připomíná mi to Stardust, který kinama také profrčel, ale mě se moc líbil. Tohle mělo švih, fešného Ewana a Nicholase, tak co víc si z pohledu dívky přát?