Wolverine (2013)

Líbilo se mi to, bavil jsem se ale něco tomu chybělo.

Stíhači Red Tails (2012)

Leteckýmy souboji jsem byl unešen, letadla mám rád a zvláště ty do 2. světové. Po nějaké době povedený film v tomto ohledu. Samozřejmě nemůže chybět zamračenej germánec co na konci umře, stejně tak zamilovaný pilot. Taky konečně byli nasazeny trysková letadla. Jako nevím ale jedním letadlem takto pocuchat křížník? Pochopil jsem ten vlak, snad ještě to letiště ale tady jsem měl pocit jako by měl silně výbušné střely, poněkud přehnané toto. Nevím co z těch akci bylo podle skutečnosti a co bylo naprosto vymyšleno ale byl jsem celkem spokojen.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

NO TO SI DĚLÁTE PRDEL!!! Fakt sranda. Drsnácké předtsvování, tohle je můj bratr Jeníček :-), Jo a navíc má cukrovku. Bavil jsem se od začátku do konce a o to jde především. Taky chci druhej díl. Ten obr je bezva.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Shlédnuto ve 4DX což samo o sobě dává filmu jiný rozměr. Akce hromada ale hodně dosti nereálná. Ale byl jsem spokojen celkem. Dwayne Johnson je fakt korba.

Iron Man 3 (2013)

Ohnivá Pepper, fakt žůžo. Náramně jsem se bavil. První Iron-man kterého jsem viděl v kině a ještě k tomu ve 3D. Záporák Mandarin je vskutku démonická postava. :-) Nevím proč ale nejvíce na mě zapůsobila záchrana osádky Air force One a samotné ukončení akce.

Jack a obři (2013)

Flik, Flok, Flák, Flek. Víš kde má hrom svůj počátek? Parádní film. Největší sympaťák hned po Jackovi byl rozhodně Ewan McGregor v roli Elmonta.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Bavil jsem se neskutečně. A to přesto že jsem se zrovna nemohl smát kvůli jisté zubní indispozici (proto jsem si pustil akční film) ale tady to prostě nešlo. Místy jsem se smál tak až jsem skoro brečel bolestí ale jinak to nešlo. Jen tak dál. Jinak splněný sen fandů, vidět v jedné palebné linii Staloneho, Willise a Scharzeneggera a k tomu jim sekunduje Norris.

Atlas mraků (2012)

Nevím, pro mě spíše zklamání. Natočeno dobře, to ano ale nějak mě to neoslovilo.

Bídníci (2012)

Krásné a dojemné. Jackman definitivně dokázal že dokáže perfektně zahrát nejen zuřícího Rosomáka. Jeho proměna ze zedraného galejníka ve váženého občana je fascinujicí. Jsem spokojen a doufám že minimálně Jackman dostane Oskara.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Pěkná Štědrovečerní pohádka, o dost lepší nežli v loni nebo jiné roky. Vtipná a svižná.