Dexter (2006) (seriál)

Je to perfektní. Moje nová láska, která mi nedá spát. A jestli neodmaturuju, bude to jeho vina :D

Mother's Day (2010)

Nezaujalo mě to v prvních dvaceti minutách, nedala jsem tomu šanci. Možná chyba, možná ne, ale nechci čekat na nějaké "třeba to bude na konci dobrý". Pardón.

Čtvrtý druh (2009)

Připadalo mi to trochu jako propaganda. V podstatě se ani neví, jestli nějaká Abigail vůbec existovala, všechny záběry jsou neprokázatelné, protože ejhle, zrušil se signál a v podstatě můžeme říct jenom to, že nějaká psycholožka z Aljašky tvrdí, že její dceru unesli mimozemšťani, což je trošku na hlavu. Ale dost kritizování, film měl docela velkou atmosféru strachu a jako fikce je to určitě obstojné, to netvrdím že ne. Jenom poslední stopičky strachu zmizeli s obrovským pavoukem nad postelí. Až se budu víc bát filmu, než pavouka, pak si zaslouží lepší hodnocení :)

Saw 2 (2005)

... a nakonec pochopíte, že Jigsaw je v podstatě fakt hustej týpek.

Méďa (2012)

A zazpíváme si hromovou píseň? :DD Bylo to báječné, bylo to vtipné, bylo to netuctové. A přidávám se k masový vlně lidí, kteří milují Teda. A je mi to fuk!

Farma (2012) (pořad) odpad!

Ne, opravdu, řekněte mi, jestli někoho baví tohle natáčet/moderovat/účastnit se téhle trapárny a tak dále. To pak zbývá jediný výsledek - i ti diváci na to hážou zvysoka bobek. Přidávám se.

Navždy spolu (2012)

Přesně o tom, co se děje "jen ve filmu", ale stejně to bylo kouzelné, milé a stejně ukápla slza (protože jo, sem strašná citlivka) :D Čas od času si dopřát něco takhle "přeslazeného"... a proč ne?

Nedotknutelní (2011)

Musím se přiznat, že mi tam trošku chyběla nějaká větší zápletka, ale že i přesto jsem film shledala dokonalým, to chce plné hodnocení. Herecké výkony byly maximálně sympatické, vlastně jsem si oba hlavní představitele zamilovala, francouzština byla nádherná a příběh samotný kouzelný. Takhle nějak. Asi. Fakt.

Umělec (2011)

Pro mě docela novinka, vidět němý film, ale kupodivu to nebylo vůbec špatné, ba naopak :P

Šťastný Nový rok (2011)

Vlastně to bylo docela milé, i když vezmeme-li v potaz, kolik podobných filmů již bylo natočeno (Až tak moc tě nežere, Láska nebeská, Na sv. Valentýna etc.), mohli tomu přeci jen dodat větší šmrnc a více si pohrát s postavami, aby nám i za ten "jeden filmovej den" přirostly k srdci trošku víc.