Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Správným směrem namířená pointa. Drive je cool! Soundtrack můžu. A hlášky, hlášky ty jsou gró společně s výbornými postavami!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Ať žije Kocour a všichni! A ani návrat po dlouhé době o tolik nezeslábl. Možná přibylo pár vrásků, ale co na tom, je to pořád náš Červený Trpaslík!

RRRrrrr !!! (2004)

Dvě hvězdičky za kameny. Mám pro ně pochopení. Pocházím z rodiny geologů. Ne vážně, myslím si, že se opravdu povedl stylisticky i obsahově vytvořit film hodný pravěkého člověka a jeho chápání. Ale proč ne? Vždyť pokud přijímáme Darwinovu teorii vzniku druhů, tak bychom se měli těmto vtipům smát. A kdo se jim nesměje, tak je jistě přesocializovaný a příliš kulturně i jinak zmutovaný, než aby se s vděčností vracel ke svému pravěkému já. Já se u filmu bavil, takže se mohu považovat za zdravého RRRrrrr! :)

Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Výborné! Temné! silné! Zkažené, přec čisté. Myslím si, že je to výborný film. Myslím si, že je to výborný autobiografický snímek. A myslím si, že to, jak byl vyprávěn, je fantazie!

Amarcord (1973)

Živé, hravé, krásné, smutné, nostalgické, střeštěné i zaražené. Prostě celkem komplexní záležitost. Kdo neví, jak tento poem číst, tak se v něm asi ztratí. Ale každopádně jde o příjemnou podívanou plnou života.

Memento (2000)

Užíval jsem si film opravdu celou dobu. A od začátku do konce jsem byl napnutý. Prvotřídně uchopený nápad. Herci, kamera, režie. Líbila se mi komorní scénika, to přidalo na hustější atmosféře.

Králova řeč (2010)

Konverzačka, při které se člověk nenudí. Což nebývá úplně zvykem. Velice komorní a pěkně vyhrané. S lehkým nádechem humoru a zároveň přiškrcení staromódní britskou upjatostí k tradicím a nadřazenosti šlechty. Výborné!

Útěk z MS-1 (2012)

Sympatické akční sci-fi o dudovi, který se tváří nanejvýš lhostejně. Klasicky provařený charakter typu "Seru na všechny, ale jen na voko, však mě znáte." Ne, doopravdy mi přijde Guy Pearce jako sympaťák. A Maggie taky nebyla špatná. Výborní ovšem byli zločinci. Hlavně pošahenej lmadší bráška hl. záporáka. Prima výběr charakterů. Popravdě, čekal jsem, že to bude horší. Na oplátku jsem dostal solidní snímeček. Má sice pár trhlin ve svém keramickém plášti, ale stále se na něj dá pěkně koukat a užít si ho.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Weasel Stomping Day!!! Tak ten mě dostal asi nejvíc! Hohohoho! Ale všechny díly mi přijdou skvělé!!!