• Krátkometrážní

DNA slavných (2014) (seriál)

Spíše podprůměrný dokument ve stylu detektivky, kdy Mark Evans hledá pozůstatky DNA(zuby, vlasy, kosti, nehty) a ověřuje jejich pravost pomocí historiků a dokumentů(fotky, dopisy). Dokument je doplněn historickými informacemi a záběry, které se dochovali k dané slavné osobnosti. Na konci každého dílu, analyzuje DNA a stanovuje ty nejpodstatnější rysi, jako jsou nemoci, původ atd:. 50%

Neznámý osud rodiny Fabergé (2014)

Fabergé - jméno jež je spjato s výrobou ruských Císařských velikonočních vajec, jež bylo vyrobeno jen 50 kusů, každé jedinečné kvality i hodnoty a především nadčasové ukázky řemeslné dovednosti.

Žena na konci světa (2009) (seriál)

Čínská škola bojových umění pro děti od 5 let byl opravdový extrém.

Probudím se včera (2012)

Po dlouhé době relativně slušná česká komedie která bavila. Poutavé téma cestování časem a dobré hlášky v podání Jirky Mádla. 65%

Rada nad zlato (2015) (studentský film)

Trošku chaotické a jednostranně zaměřené, připomínající dokument Šmejdi.

Strašidla (2016)

Pěkné kostýmy, ale děti bych na tuto "zpohádkovělou" verzi Ulice či Ordinace v růžové zahradě nevzal.

Mimoni jsou sekáči (2016)

Úsměvná jednohubka k filmu The Secret life of pets (jak již zmínil swamp), kterému Mimoni předcházeli.

Nejdelší jízda (2015)

Někdy může být i 8 vteřin, tím nejdelším okamžikem, který vás dělí od vaší životní lásky a rozhodnutí je jen na Vás.

Nazí a vystrašení (2013) (pořad)

Seriály o přežití mám velice rád, ale tohle se mi zdá už trošku obscénní, koukat na něčí zadek od popela.