Kick-Ass (2010)

Jsem překvapená, nadšená něco neopakovatelného, prostě zážitek. Začátek perfektní, prostředek taky perfektní a konec, ach ty konce.

Pokoj v duši (2009)

Všechno bylo tak skutečné a opravdové. Vím, že tak nějak se žije všude v těch kopcích at je to Slovensko nebo Čechy. LIdi jsou tam blíž přírodě a život je drsnější. Chybělo mi více těch odlehčených pasáží, jako s tím vláčkem nebo to kamarádství. Moc fajné záběry krásného koutu Slovenska. A herci mně neznámí jako by ani nehráli, ale byli. A co tím chtěl básník říci? At´je příroda sebevíc krutější, stejně nejvíc člověka semelou vztahy.

Romy a Michele (1997)

Taky se to vždy u vás na srazu ze školy rozdělí na šprty a ignoranty? Tyhle dvě holky chtěly protrhnout bariéry a něco změnit. Ale ono se i tak toho hodně změnilo. Asi jak Libor Sedláček, kterého jsem v osmičce doučovala slovesné třídy a stejně dostal za pět, ten pablb s tupým úsměvem přišel, že má dva obchody a firmu na vodařské práce. Ale tenhle film byl skvělý.

Jarek Nohavica - V Lucerně (2009) (koncert)

Nohavica před volbami na svém koncertě vyzýval lidi aby volili pravici. Je to jeho věc., ale on ty naše životy nežije. Vzkaz pro pana Nohavicu- Jarku v momentě, kdy člověk začne říkat druhým, koho mají volit přestává být člověkem a stává se SVINÍ. Zjistěte si kolik berou prodavači a dělníci co vstávají do práce o sobotách nedělích. Na jejich platy si těžko někdo kdy půjčoval, to je jak byste radil žebrákovi, že si má koupit auto. Nebo slepému at si koupí brýle. O tom písničku nenapíšete, že? To nám chcete za každou cenu dokázat, že jste poplatný režimu, za jaký zpíváte? Od této chvíle si můžete složit jaký hit chcete, mně už nezajímate, pane NOHAVICO radil jste lidem to, co vyhovuje jen vám a těm pánům tam nahoře. Pánové nahoře, já píšu vám dnes psaní..pro mně už Nohavica není

Americký gigolo (1980)

Ouuuuuuu. Parádní filmek. I Rhed dal 4 hvězdičky tak to je něco.

Hanebný pancharti (2009)

Přesný začátek ukradený z filmu Tenkrát na západě, kousek byl z Popelky a místy mi to připomínalo Kill Bill. Jsou mnohem tvrdší filmy a neteče tam tolik krve. Mi se nelíbí, že z Němců udělali uplné debily. Mám radši něco k zamyšlení, než tolik krve. Ale s tím hakenkrajcem to nebyl špatný nápad.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Protekční dětičky se vyblily na levici, která už stejně je u dna. Tohle neprovokuje, je to ubohé a myslím, že báby a dědci si při tom klepou na čelo. Navíc ta jejich nezávislost tak trochu smrdí prachama.

Škola základ života (1938)

Pokaždé mně něco rozesměje: Nedbalý, líný, neprospívá....A áá Živný známý lajdák a ignorant. Matinka: "On je chudáček takový trémista." O né, naopak je drzý a pošklebuje se!" Matka: "Když byl malý, kous ho pes...."

Nestyda (2008) odpad!

Stále stejná sorta herců i když nepochybně Jiří Macháček a Simona Babčáková jsou čísla, ale jediného pobudu v České republice Pavla Lišku by mohl někdo vystřídat. Jan Hřebejk má málo fantazie a tak si tam natáhnul Gotta aby ten film byl něčím výjimečný, marně. Pořád jedno tema nevěry se prolíná většinou jeho filmů. Ze všech by byl jeden dlouhý nudný o tom jak člověk stárne a blbne.

Noc na Karlštejně (1973)

Jedna z perel české kinematografie. Purkrabí:" Co na mně kulíš oči, nevíš, jak vypadá ženská?" Písničky z muzikálu si zpívám případně po celý rok. Na hradě je ženská, a jaká....