Vážení přátelé, ano (1989)

Parodie na minulost? Dvacátý pátý únor je v nás. Kdysi jsem se bavila, dnes mně mrazí a vlastně i mrzí, že se to moc nezměnilo. Je to bleděmodré.

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Takže šípek...Kontrast německé a francouzské armády, jak všichni shánějí gáblík. Pověstné - kamarad chce česnekový.

Návrat sedmé roty (1975)

Památná scéna s matracema a opět zesměšnění oficírů. Mi se tohle líbilo více, než ten první díl sedmé roty.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Nechápu jak jsme to kdysi žrali já celkem záviděla a ted´nevím jestli Hartlovi kozatou Kořínkovou, nebo Kořínkové ty kozy. Hartl mně celkem vytáčel, jak si nechával nasrat na hlavu. Jo dnes by s něma kapitalisti zametli, že by z nich cucky lítaly. Už se na to raději nedívám neb je mi blujno z toho zpětně.

Nalevo od výtahu (1988)

Hrozná komedie přesně jak to Francouzi umějí, ztřeštěná, ale už trochu moc. Pierra Richarda miluju, ale v tomhle ne. Nebylo to ono.

Hop nebo trop (2004) (seriál)

Tady je to jako v životě. Žádné velké skoky, ale stále se něco děje, perfektní muzika a záběry přírody. Líbily se mi díly na kolech a na vodě jak jinak, když taky ráda sjíždím řeku. Mám ráda, když každý díl skončí nějakým příslibem dalších změn v ději.

Bestiář (2007)

Hezký film Vašut zraje jako víno. Dobrá písnička.

TACHO (2010)

Málokterému filmu se podaří konec. Tady to gradovalo a konec byl nejsilnější. Dávám víc hvězd než bych dala , kdyby to mělo vyšší hodnocení. Nejlepší herci Havelka, Pomajbo a Dangl. Vybavené.

Cesta na jihozápad (1989)

Moc pěkná přírodní scenérie a příběh podle Jacka Londona nezklame. Se jim to skoro povedlo.:-)

Občanský průkaz (2010)

Čekala jsem větší slátaninu. Přes mé protesty film běžel a já jen porovnávala s dobou, kterou jsem zažila. Sem tam můj výkřik- TAK TO NEBYLO- byl přerušen smíchem, protože no prostě ti lidi to dobře zahráli. Rozhodně lepší jak Pelíšky nebo to trapné PUpendo.