Columbo - Kouzelné alibi (1976) (epizoda)

Santini bol kuzelny zaporak, normalne som mu musel fandit. Columbo mal tentoraz velke stastie ze ho dostal. 8/10

Vlasy (1979)

I ked hippies nie je vobec moja salka kavy, musim uznat ze film bol vyborne natoceny a najma hudba skvele zapasovala. Davam maximalne hodnotenie ake hippisakom mozem dat :) 7/10

Zrození šampióna (2009)

Typicky americky pribeh ako sa dostat na vrchol z uplneho dna. Tentoraz vsak na zaklade skutocneho pribehu, co som ocenil. Velmi dobry vykon Sandry Bullock. 7/10

Na titulní straně (1974)

Vtipna komedia z novinarskeho prostredia. Caro toho celeho spociva na "dotahovackach" ustrednej dvojice. Musim uznat ze som sa par krat velmi dobre zasmial. 8/10

Smoke (1995)

Pohodovy filmik najma kvoli dvoch hlavnym hrdinom, ktory su velky sympataci. Aspon som konecne zistil ako odvazim tabakovy dym :) 8/10

Fanny a Alexandr (1982)

Dospievanie po svedsky v podani Ingmara Bergmana. Myslim, ze to hovori samo za seba...6/10

Žít (1952)

Pekny film, ktory zobrazuje na zivote japonskeho uradnika, ako sa zmenia zivotne priority ked zistime ze nam nezostava vela casu. Casto zijeme zivot, ktory vlastne zit nechceme. 8/10

Podvod (1949)

Boxersky noir, v ktorom si hlavneho hrdinu rozhodne oblubite. Dalsi dobry kusok od Roberta Wisa. 7/10

Bitva u Thermopyl (1962)

Putniku zvestuj Lakedajmonskym, ze mi tu lezime tak ako nam zakony kazali - hrdinsky dokument venovany tym najlepsim bojovnikom. 8/10

Tango a Cash (1989)

Priemerny akcny film. To co vyslo v Smrtonoscnej pasci sa teraz ani nahodou nezopakovalo, lebo scenar a rezia vobec nestihaju. Stalone sa mi tam vobec nehodil, naopak Kurt Russell hral vyborne. 6/10