Akta X - Úvod (1993) (epizoda)

Jednoducho pilot ako sa patrí k perfeknému serialu.

Akta X (1993) (seriál)

Už len kôli tome že som to ako teeneger "žral". Jeden z najlepších seriálov tej doby.

Stay Alive (2006)

jedna hviezda koli Samaire Armstrong nic viac

John Tucker musí zemřít (2006)

To teda bola strasna blbost. Uz som nevidel dlho nejaku teenage komediu a ak takto budu pokracovat dalsie, tak uz nikdy viac. Jedna hviezda je za 4 hlavne protagonistky su to kocky. Jedine plus tohoto filmu.

Hory mají oči (2006)

Je to po dlhej dobe kvalitný horor. Trochu viac krvavý(videl som UNRATED verziu). V prvej časti sa režisér snaží nás zoznámiť s postavami a vybudovať si k ním aký taky vzťah a to sa mu darí. Za to mu patrí pochvala. Potom sa to už krásne rozbehne, áno ten chválený útok na karaván, držalo ma to v napätí čo sa už dosť dlho nestalo. Čo sa týka toho hrdinského pátosu, keď vezmem do úvahý že to je vlastne B-ečkový horor nemam k nemu žiadne výhradi. Prave by som povedal že ten prerod hlavnej postavy v "ramba :-)" je fajn a cítiť v tom nadhľad, aspoň vidno že sa tvorcovia neberú príliž vážne a to mám na Ajovy rád. A este k tomu koncu konečne dobrý koniec.

Karcoolka (2005)

bohuzial bola to vazne nuda. vykradacka nic viac. jediny monent ktory sa oplati vidiet je spievajuci cap ten je super ale je na platne asi 5 min. pozrite si len jeho a potom to go home.

Rituál (2002)

Bola to blbost. Osobne mam rad becka a zaner hororu ale pri tomto som sa dost nudil, ale nie az tolko aby som nevydrza do konca. Chcel som vediet ako vyriesa zapletku a ak sa mam priznat odhalemie hlavneho zaporaka ma prekvapilo. Tie dve hviezdicky su aj pre BRADAVKY hl. hrdinky(Jennifer Gray) oplatia sa vidiet. vazne

Aljaška (1996)

tento film by si zasluzil take 3 2 hiezdicky bola tam krasna krajina na velkom platne to bolo fajn, taky klasicky rodinny film nic vice A preco to hodnotenie: na tomto filme som bol prvykrat sam v kine boli sme tam asi len 5. bol to pre mna zazitok. nejak sa mi to zapacilo a uz som s filmom neprestal a stal som sa fanusikom kinematografie

Mlčení (1963)

Toto je len môj druhý Bergman a zážitok to bol silný. Treba si sparviť náladu a človek zažije prekrasný pocit s filmu. Je to majistrovské dielo. Kameru a hercov musite vidieť. Už sa teším na jeho ďaľšié diela.