The Wedding Party (1969)

Vcelku vtipná, aktuální černobílá komedie o vdavkách a jedna ze začínajících (vedlejších) rolí De Nira v jeho kariéře. Když je za kamerou De Palma nebo před kamerou De Niro, stojí to dle mého názoru vždycky za to, ať se jedná o komedii, napětí nebo gangsterku.

Volný pád (1993)

nevim proc, ale **** si to zaslouzi,... navic mi neco rika, ze je to Douglasuv nejlepsi film, mozna jeste spolu s The Game....

Jezero smrti (2008)

Ma se to asi tak, ze jsem si o tom precetl, rekl si, ze by to mohlo byt zajimave. Pak si to clovek sezene, ale mezitim zapomene, o cem ze to vlastne je. A kdyz jsem si to konecne pustil, nestacil jsem od zacatku "zirat". Je to teda sila, ale musim dat za *****. Tohle je ten duvod, proc bych po zkouknuti tohoto filmu hlasoval pro amiky, kteri se tak radi ozbrojuji. Protoze to, co se v tomto filmu deje, ma ..... blizko k realite. Byt je obcas dej trosku pritazeny za vlasy co se zvlastnich nahod tyce. Ale nahoda je blbec. V tomto pripade to plati dvojnasob.

Černá Dahlia (2006)

Opravdu tak trochu nuda. Pro me lehke zklamani. Jo a jeste jsem nevidel film, kde by z celeho promitaciho casu bylo tak pres 80 % s cigaretou v ruce nebo v puse u nejakeho protagonisty. Opravdu me to zarazilo.

Mise na Mars (2000)

Brian nam opet ukazal svoji naprostou vsestrannost, co se zanru tyka.

Neúplatní (1987)

Osobne mam filmy De Palmy velmi rad. Vybira si v te dobe nejzvucnejsi herecke stalice, a to mu svym zpusobem jiz z poloviny zarucuje uspech. Provedeni je vsak rovnez dokonale. Kevin mne v teto roli trochu nesedel, na rozdil od De Nira, ktery posunky a svym vyrazem podtrhuje prirozenou dikci, kterou k takovymto rolim ma. Existuji o chlup lepsi filmy s timto nametem, tento si ale po pravu zaslouzi 85%.

Match Point - Hra osudu (2005)

Vazne silne kafe. Nikdy bych to do Allena nerekl, ale smekam klobouk. Cely film provazi a dokonale podkresluje situaci a dej hudba od Verdiho a dalsich. Po dalsim zkouknuti mozna jeste docenim. Doporucuji.

Dva muži šli do války (2002)

Nevim proc, ale tri jsou malo a ctyri mozna hodne, spis ale tak akorat. Musite totiz mit radi britsky humor.