Konkurenti (1992)

Nijak me to neoslnilo. Slovo fuck a lead je pouzito ve snimku tolikrat, ze se to chvilemi neda az poslouchat. Snad jen kvuli hereckym stalicim ****. Nerikam, ze je to spatny film, ale nejak jsem se nebavil. Tak treba schopnost byt uspesny realitni makler prostrednictvim dobrych tipu je ve filmu nudne omilana asi tak 45 minut ze sta. V podstate souhlasim s komentarem StarsFana. Proste (pro me) nebyt Kevina Spaceyho, tak tomu dam jen ***.

Těžká váha (2005)

I ja v tomto snimku spatruji nejlepsi boxersky film, ktery jsem kdy videl. Krasne a az nepredstavitelne verne je vykreslena doba, tedy konec dvacatych a zacatek tricatych let, kdy svet svira hospodarska krize. Reziseri moc dobre vedi, proc si do filmu obsazuji tohoto puvodem ostrovana s nezapomenutelnym a neptehlednutelnym charismatem, skromnou, avsak dokonalou dikci sobe vlastni. I Renée, ktere jsem dlouhou dobu nejak neprisel na chut, me velice mile prekvapila. Tento film si po pravu zaslouzi 90%+. Vrele doporucuji.

Spáči (1996)

Je to o pratelstvi az za hrob a clovek je az trochu namekko z toho jeho zaplavu v zaveru filmu. Ale rozhodne *****

Lovci stínů (2007)

Nejak jsem se cely film moc nebavil a pripadlo mi to tak divne natocene. Nektere zabery naprosto hrozne. Ale ten zaver ma neco do sebe. Zvazuji vsak jen tri az ctyri. Richard Gere je mozna pro zeny sympaticky herec, ale mne uz od dob, kdy si zavdal hlavni roli po boku Julie R., nejak nesedi. 60 % je az az.

Dedication (2007)

Mne se to libilo. Strasne mi to neco nepublikovatelneho pripomina, je to navic tak prijemne natocene, a proto davam 85%.

Ulice (2005) (seriál)

... cozpak o to. On to zas tak uplne spatny serial neni. Problem ale vidim v tom, ze v tento vysilaci cas podporuje leda tak akorat zbytecne a marnive vysedavani u televizoru, neobohati, a lide, kteri se na nej divaji, pak po naprosto nemoznych zpravach na Nove (pozn.: nazor autora) stravi dalsich 3 az 5 hodin u televizoru. Kdo chce, at se ho to tyka. Ale ten serial neni az zas tak dobry, aby si ho nekdo nekde sehnal a koukal se na nej treba jako na Prison break. To tedy rozhodne ne. Je dobry tak akorat na luxovani, posilovani, vareni, spravovani nebo treba zehleni. Ale od toho tu jsou preci daleko zajimavejsi kanaly. .) Uz kvuli tem domacim pracim davam dve. Jinak je asi jedna * rekl bych akorat.

Billy Elliot (2000)

Tezko neco komentovat. To se musi videt, protoze je to naprosto dokonala zalezitost. Je to smutne a vesele zaroven. Drsne jemne tema podbarvene nadhernou boogie muzikou. Proste parada.

Mys hrůzy (1991)

Neni to buh vi jak precizni zalezitost, ale herectvi De Nira si proste 80%ni standard bez pochyby zaslouzi.