• Romantický

Kulový blesk (1978)

Kulový blesk mě dlouho nelákal, ale poté, co jsem si zamilovala Vrchní prchni s Josefem Abrhámem, jsem se rozhodla, že tomu dám šanci. A dobře jsem udělala. "Nezlobte se, že vás zase obtěžuju, ale já jsem si vzpomněla, že jsem se vás nezeptala,jestli máte sklep. Máte sklep?" ... "Proč vám dali zrovna tenhle ten sklep? Takovej vošklivej.." :D Ten film se nedá popsat, ten se musí vidět!:D

Penelope (2006)

Kouzelná pohádka pro dospělé. Penelope s prasečím rypáčkem prostě budete držet palce.

BrainStorm (2008) (TV film)

Krásný. Pravdivý. Dojemný... Už jsem ho viděla tak 3x a mohla bych zas, dokonale zahraná role pana Brzobohatého.

Přátelé (1994) (seriál)

Je potřeba k tomuhle kultovnímu seriálu něco dodávat? Dokážu ho sjíždět od začátku znova a znova. Miluju především Rosse, ale všechny postavy mají něco do sebe (jediná, kterou moc nemusím je šáhlá Pheobe) Joeyho "jak to de?" mě vždycky dostane. Rossův "vánoční pásovec" nebo jeho "opalování" je bezkonkurenční. A obrovský plus je český dabing, něco tak dokonalého jsem snad ještě neslyšela... (dokonce lepší než jejich vlastní) Friends forever.

Crash Road (2007) odpad!

Upřímně, tenhle film jsem si pustila schválně - kvůli Agátě, abych se trochu pobavila nad jejím (ne)herectvím. Ale vtipné (jakkoli bych se smála škodolibě) to nebylo ani náhodou! 90 minut útrpných dialogů, které je člověk schopen dokoukat snad jen s otevřenou (a téměř prázdnou) lahví alkoholu. Agáta prostě není herečka a hrát neumí. Ale přiznejme si to, že tenhle film by nebyl koukatelný ať už by v něm hrál kdokoli. Protože ten scénář je prostě odpad.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Nejlepší seriál všech dob! (a kupodivu s dokonalým dabingem, takže originál netřeba). Úsměvný Michel spolu s jeho pacičkou a bradičkou, Kirk, co ve městě zastává snad všechno. Taylor v jeho šedém svetru se záplatami. Dobrák Dean, grázlík Jess, ukecaná Rory a Lorelai a zapomenout nesmím ani na Luka! Městečko Stars hollow je plné zajímavých postav, seriál je naprosto vyvážený už od první série a nebyla tam epizoda, která by mě nudila. Kdykoli se chci odreagovat, vždycky si začnu pouštět tyhle díly, ani po tolika letech nenudí. Díky za tenhle neskutečný seriál! Ráda si dám kafe kafe kafe :))

Obhájce (2011)

Výborné drama z právnického prostředí. Charismatický Matthew McConaughey (kterému mimochodem tato role neuvěřitelně seděla) a MOŽNÝ SPOILER a záporák s tváří andílka Ryan Phillippe. Film si zachovává kvalitu od začátku až do konce. Co nejdřív si poběžím koupit knižní vydání.

Láska na druhý pokus (2004)

Jennifer Love Hewitt mám zafixovanou jako herečku v béčkových filmech, tenhle se ale mezi ně rozhodně neřadí. Děj má spád, oba herci jsou skvělí a role naprosto uvěřitelné. Místy jsem se smála, místy jsem si pobrečela - ale co si budem povídat, tak to má u správně romantického filmu být. A tenhle nad ostatními slaďáky a bezduchými komediemi opravdu vyniká - v dobrém slova smyslu. Myslím, že v hlavě ho budu mít ještě hodně dlouho... opravdu se mi totiž zaryl pod kůži.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Dlouho jsem neviděla něco tak milého a příjemného... z filmu sálá teplo a jedná se o krásně strávených 90 minut. Příběh vyprávený z pohledu obou účastníků - Bryce a Juli. Zvláštní je, že děj bych převyprávět nedokázala, ale přesto jsem z tohoto kousku byla nadšená

Zoufalci (2009) odpad!

Tento název přesně vystihuje můj dojem z filmu - totální zoufalost.