Krokodýl (2000) odpad!

No ty vole! todle je přesně film, který jsem potřeboval. Ted konečně vím, co znamená dle hodnocení filmový odpad. Podle toho budu posuzovat další hrozné horory (některým každopádně budu muset zvednout hodnocení). Metál každému kdo tento film dokouká. Tak jdem na to. Tak nejprve ideální film na nedělní odpoledle, kdy se člověk snaží vystřízlivět. Nicměně v tomhle okamžiku se mi to nepovedlo. Již od začátku jsem se začal strašně smát. To prostě nešlo vydržet. Težko popisovat, todle musí prostě každej vidět sám na vlastní oči, co je schopen člověk vyvtořit. Největší průser na tom je, že se pod to podepsal režisér, který kočíroval hodně dobré horory...

Suspiria (1977)

Italové umí, to se musí nechat!

Ledová smrt (2006)

Klasická vyvraždovačka tentokrát z krásné norské přírody. V rámci povadlého slashers žánru je to nadprůměr a první polovina má docela atmostéru. Nicméně druhá již nabíhá do standartních kolejí a naprosto ničím nepřekvapí. Za jedno zkouknutí to stojí, nic víc.

Svatá krev (1989)

Na komentář k takovému filmu nejsem zralej.

Halloween II (2009)

taaak milé děti, natočíme si nějaký remake, vyděláme kupu peněz a budem se tvářit, jaká je to pecka. Tentokrát to odnesl Halloween II, aneb zneuctění Michaela Myerse. Naprosto stejný problém jak u pátku třináctého. Režie naprosto nepochopila o co vlastně jde. Naprosto zpřeházela všechny charaktery postav a číní vlastně z michalea obět doby. Náhodně nahozené scény okořeněné dost krušným mysteriozním nádechem. Žánrový konzervativci musí tento snímek nenávidět a nová generace ho bude možná milovat. Bohužel z mého hlediska je další naprosto zbytečná věc, která neměla vzniknout.

Temné lesy (2003)

Po dlouhé době jsem zase po dokouklání hororu dostal nepříjemný (a to hodně) pocit. Atmosféra byla naprosto úžasná. Možná i díky tomu, že filmové prostředí mi připomínalo naše lesy. Já tady jednoduše nemám co vytknout. Je sice jasné, že příběh je neoriginální a stokrát ohraný, ale nač se nad tím zamýšlet, když je vyveden v takovém stylu. Prakticky jde o klasickou vyvraždovačku neznámým útočníkem. Postavy byly přesvědčivé a naprosto realistické. Pan režisér ty scény zvládnul naprosto bravurně. To ještě podtrhnul naprosto dokonalý hudební doprovod. Pokud se chcete bát, tak tento film je jasná volba. Skoro bych šahal na 5 hvězd, ale takl nějak no... PS: ideálka vzít si film na opuštěnou chatu do lesa a ani bych se nedošel ven na záchod:-)

Constantine (2005)

Tak snad to nikoho neuratí. Výprava, triky, hudba, tak nějak příběh naprůměrný, ale jak bych to řekl... No jednoduše to na mě nepůsobilo příliš solidně

Survive Style 5+ (2004)

Ne všechny příběhy byla zcela vydařené. Moc škoda, ubrat jeden, dva a mohla to být pecka. takhle tam bylo opravdu dost nudných pasáží. Forma dokonalá o tom netřeba diskutovat, ale to nestačí na to, aby byl film vynášen do nebes.

T.M.A. (2009)

takový něměcký eintopf od jednoho režiséra. Horor, který obsahoval náměty asi tak na tři filmy, proto se v tom člověk trochu ztrácí. Měl jsem dojem, že se nám snaží rešisér prodat uplně všechno, co se v daném momentě dalo. Bohužel to dost často vůbec nevypadalo logicky. Herci někteří docela fajn, jiní dosti tragičtí. Přesto bych určitě tehle film neposílal někam do odpadů. Ti, kteří to dělají, asi neviděli nikdy opravdu špatný horor. Herc dokázal, že ještě to není nejhorší. Ovšem díru do světa s tímhle určitě neudělá.