• Thriller

Pompeje: Zkáza (2007) (TV film) odpad!

Nebetyčná blbost kombinující R. Pilcherovou a pohádky ze Studia Kamarád.Člověka z ČT, který tohle koupil a nechal nadabovat, bych nechal propustit. Naprosto debilní scénář s velmi amatérskými hereckými výkony se snaží těžit ze známé události. Nebudu zde vypisovat, co vše je špatně. Už to prolnutí minulosti s přítomností, kdy v jedné scéně seismolog je herečce protivnej, ve druhé scéně jí vyzná lásku a ve třetí už jsou v posteli......Gladiátor (Thrák) se svou milou se schovají do jeskyně, pak vyjdou ven a koukají, jak se na ně ze sopky valí popel. Koukají jako by nic, a dva metry před popelem vklidu vejdou zpět do jeskyně.....Už dlouho jsem nedal odpad, ale za tohle musím.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Docela trapný obsah ještě korunuje neskutečně dementní a amatérské zpracování pořadu (alespoň onen jakýsi Soudný den 26.9.).

Ženy v pokušení (2010)

A já dávám čtyři hvězdy. Ani chvilku jsem se nenudil (pravda, možná scény na chatě byly trochu delší...), a to je už co říct. Velmi dobře vybraní herečtí představitelé mají každý co hrát, a to je dnes taky co říct. Jen možná Macháčka je někdy až příliš.

Gympl (2007)

Učitelé jsou blbci a hajzlové ze septimy děsně cool. Jasně, jsem učitel, a tak nejsem objektivní, ale to po mě nikdo chtít nemůže. Jedinej kladnej učitel má být třídní, který studentům kryje omluvenky a souloží se studentkama? What the hell.....

Bathory (2008)

Kladně hodnotím jen kostýmy a chvilkama výpravu s kamerou. Jinak nuda a jak by řekl klasik: Máte tam postav jako na kostele.

Troja (2004)

Dohromady celkem nuda. Na druhou stranu Bana, Pitt a Sean se snaží, co můžou, ale jejich skvělé výkony až příliš kontrastují s tím zbytkem. Bloom celý film vypadá jako gay, kvůli Kruger by se tak možná poprali dva kluci v německý třídě na základce, ale to je tak asi vše.

Vybíjená (2004)

velká švanda, hlavně ten trénink s klíčema.

Cela (2000)

Vizuální orgie tomuhle filmu, ať má jakkoliv zvláštní scénář, prostě dominují a přitáhnou člověka k obrazovce jako magnet.

V údolí Elah (2007)

Solidní snímek, těsně před koncem jsem usnul a výsledek zaspal. Nebyla to ale vina nudy, ale extrémní únavy mého těla.