Pánská jízda (2004)

Nebylo to zas tak špatný jak bych na českou komedii čekala!

Dost (2002)

J. Lo. a její celoživotní boj za úctou! Tak moc úpěnlivě se snaží dokázat celému světu, jak je dobrá, až si téměř nevšimla, že jí už dávno ujel vlak. Tuhle krutou pravdu nezachránil ani její kulatý zadeček!

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Doufala jsem v něco lepšího. Už po prvních dílech je divákovi jasné do jakých trapností to sklouzlo... pustit si ho znova - to je jako skočit z letadla bez padáku, v prvních vteřinách se cítíte bezva, ale pak? Bum! Tvrdý dopad na zem!

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Všechny tyto soutěže "by měly" mít za cíl pobavit diváka. Já sem se neuvěřitelně nudila a při pomyšlení do jaké trapnosti to sklouzlo kvůli boji Prima vs. Nova si to nehodlám pustit už ani jednou. Bůh žehnej 1-ce a 2-ce.

Mezi řádky (2007)

Já opravdu nemám slov, bylo to tak dojemné, úžasné a - pravda bylo to trochu laciné a předvídatelné a mladí, kteří ve svých světech vedou válku se asi těžko změní k nepoznání za jediný den, ale to napětí a cit, charisma mladých a neúnavná snaha Hilary Swank změnit od základů myšlení těchto lidí, kdy jejich válku přirovnává netradičním způsobem k holocaustu. To prostě nemělo chybu.

Lilly Schönauer - A byla z toho láska (2008) (epizoda)

Zbytečné, predvídatelné a navíc okopírované od mnohem lepších amerických originálů. Hlavní hrdinka byla příjemná jako osina v zadku a její věčně opuchlé kruhy pod očima se nedali vydržet víc jak půl hodiny... fuj!

Vdáš se, a basta! (2007)

Páni, Diane Keaton, Mandy Moore a Lauren Graham pohromadě, to bude paráda - říkala jsem si. Rozhodně se nedá říct, že by to předčilo všechna moje očekávání, ale nakonec se z toho vyklubala docela příjemná, velmi předvídatelná a nenáročná komedie, přesně taková jako mají rodinné komedie být...

Alenka v říši divů (2010)

Zprvu se mě zmocnila panická hrůza, že tahle vychrtlá a vybledlá kost má být Alenka. Panická hrůza rychle vystřídala nadšení, když Alenka dopadla až na dno králičí nory, nejspíš až v Říši divů získala "svoucnost" :o) - film byl naprosto nádherným únikem do světa fantazií. Výborné obsazení, od Johnnyho Deppa přes Helen B. Carter až po Anne Hathaway a nakonec, i hlavní hrdinka byla velmi sympatická, čímž se mé hodnocení vyhouplo až k výšinám 75%.

Někdo musí z kola ven (2000)

Duchařské komedie to já ráda :o)... je pravda, že ničím neurazí a ničím nepřekvapí, ale! Je pravda, že posouvá hranice našeho světa do neznámých výšin!

Román pro ženy (2004)

Tak na tohle mi nikdo nešahejte!!! Tohle je moje srdcovní záležitost... miluju Simonu Stašovou, která je pro mě Paní herečka a navíc... kdo by odolal Marku Vašutovi?