Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Doba televizních "mýdlových" oper je už dávno pryč. Nevím, proč to některé pomazané hlavy našich komerčních televizí nedokáží pochopit?! Nevidím důvod, proč znovu křísit něco, co už bylo dávno pohřbeno!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Na začátku seriálu bylo pár výborných herců a pár výborných epizod :D ... i když se seriál měl jmenovat spíše Ordinace v růžovém bordelu, nebyl zas tak špatný jak by se na první pohled mohlo zdát. To by ovšem nesměla přijít na světlo boží druhá série.

Láska on-line (2005)

Už si ani nepamatuju, kdy jsem naposledy slyšela tak příšerný dabing - připomínalo mi to nějaký béčkový porno a to nejenom tím dabingem... a i když jsou mi některé scény, jak ze strany Idy tak ze strany Sandora, velmi dobře známé, musím hodnotit 2*.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Já mám k tomuhle filmu odpor už od raného dětství! To je jako když dostanete ve školní jídelně hnusnou koprovku a celý život jí pak nevezmete do pusy... tak tohle je přesně ten případ!

Tanec v srdci (1992)

Místy velmi zdařilé taneční scény s kouzlem latinsko-amerických tanců. Na druhou stranu komedie hadr a já přemýšlela jestli se nejedná o jednodílný sitcom?! Možná kdyby víc tančili než mluvili a to hlavně při závěrečné scéně, kdy se těšíte, že vyvrcholí vše o co se ti dva snažili a oni se mezitím přetahovali o kus šňůry! Já jsem od toho tedy čekala víc a nezlobte se na mě, ale jestli je kvalitnější než Hříšný tanec (dle hodnocení) tak to jsem asi mimozemšťan z jiné planety!

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

No kdo tohle vymyslel, se měl raději držet názvu tohoto seriálu!

Periskop nahoru a dolů (1996)

Možná, že jenom super hlášky a pár Vyvolených zachránili jinak hodně podprůměrný film... "Já chci jenom muže s tetováním na péru. Mám toho pravého?" - "Podivnou shodou okolní ano, pane!"

StreetDance 3D (2010)

Jak už jsem někde psala, tanec je životní postoj, který se nemění! Pro tyhle tanečníky to znamenalo úplně přehodotit svůj život, "vzdát" se něčeho, co milovali a najít cestu v něčem bezvýchodném ... Je to sice klišé nad klišé a vždy víte kam půjde další krok hlavních hrdinů, ale! Filmy o street dance nesmíte posuzovat podle obsazení, scénáře nebo režie. Ne! Tam jde prostě jen čistě o tanec a ten tu byl, se všemi "nástrahami" jakš takš dobře zpracovaný.

S Club 7 v Miami (1999) (seriál)

Já si nemyslím, že by to bylo tak šptané jak tu všichni píší... S Club 7 byla ve své době super skupina se super choreografií a super písničkami... je to prostě jen trochu klišé, přesně takové, které se ve 20. století točilo denně.

Prci, prci, prcičky (1999)

Jeden z nejlepších nechutných, trapných a sexuálně laděných kultovních filmů, jejichž čas už se nikdy nevrátí. Tohle byl náš čas, naše generace a tak nějak jsme doufali, že životem proplujeme stejně nadšeně a trapně jako Jimi a jeho super kámoši.