Svatby podle Mary (2001)

Tenhle film je tak jednoduchý, až je prostě kouzelný. Pro mě. :-) Někteří tvrdí, že Lopez neumí hrát, ale mně se prostě líbí, jak hraje. A miláček Matthew je tady taky kouzelný (až na ty divné kalhoty, co má povětšinu fimu na sobě). :-) Vždyť je to tak krásně sladké. ;-) A ten krásně romantický hepáč, nádhera. Možná to zní ironicky, ale já to myslím opravdu vážně. Prostě další oblíbený film, který jsem viděla hodněkrát a klidně se na něj kdykoliv podívám znovu. :-)))

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Na tenhle film jsem šla do kina a v podstatě jsem nevěděla, co od něj mám čekat. A nezklamal mě. V některých momentech jsem se od srdce zasmála (třeba když Kate prudí Matthewa - smrkni, no tak smrkni -, to jsem málem spadla pod křeslo v kině:-)) a hlavně jsem těm dvěma věřila, že mezi nima něco vzniká. Neokoukaná romatická komedie, která mě fakt hodně pobavila. :-)))

Království ohně (2002)

Je mi úplně jedno, co tady kdo píšete a kolik dáváte hvězd tomuhle filmu. Já mu dávám 4 a budu si za nimi stát! Ať už kvůli zajímavému příběhu o drakovi, který se probudil kdoví po jak dlouhé době, rozmnožil se a s kámošema zahubil většinu lidstva, tak už kvůli Christianovi, Matthewovi, Gerardovi (krásní kluci). Od začátku do konce mě film bavil a bavit bude. Amen. :-)

Zrcadla (2008)

Dobře zpracovaný film, výborný Kiefer (nenapadá mě, kdo by se na tuhle psycho roli hodil víc:-)). V podstatě jednoduchý příběh, ale dobře natočený. A závěr se fakt povedl. :-)))

Aeon Flux (2005)

Když jsem překonala počáteční zmatek kdo kdy proč, tak jsem se do filmu zakoukala a bavil mě až do konce. :-) Asi i proto, že mám ráda Charlize. Marton Csokas se mi také líbil. A společně jim to hrálo dobře. :-) Trošku překombinovaná sci-fi, ale zábavná.

Země mrtvých (2005)

Další dobrý zombie snímek. Některé záběry (trhání kusů masa, roztrhnutí ruky na půl...) na mě byly trochu moc, ale celkový dojem mi to nepokazilo. Přemýšlím, jestli jsem už někde viděla zombíky, kteří by začali tak nějak trochu přemýšlet či se vyskytovat pod vedením jednoho "vůdce". Asi to bylo v tomhle snímku poprvé.

Ztracené město (2008) (TV film)

Co zase máte s tím hodnocením? Njn, tak bylo to takové lehce jednoduché, ale zaplavený svět (města) tu byl udělaný dobře, postavy dělaly co mají. Mně se to líbilo. :-) Hledání artefaktu připomínalo lovce pokladů či Indiho (kopírovalo), ústřední myšlenka filmu, že hledaný artefakt zastaví další zaplavování zbylého světa je hodně sci-fi, ale to přece nevadí. :-) Pro mě to byl dobrodružný film a tak ho i beru. :-)

Mladý Sherlock Holmes (1985)

Ráda na tenhle snímek vzpomínám, i když jsem ho dlouho neviděla. Bála jsem se u něj a bavil mě. :-)

Rudá planeta (2000)

Chvílemi trošku nuda, chvílemi je to zajímavé, podtrženo sečteno, koukat se na to dalo.

Pokoj 1408 (2007)

Nějak to ve mně nezanechalo pořádně nic. Přišlo mi to hrozně zmatené, že jsem z toho byla pak zmatená i já jako Goro před Tokiem.