Enigma (2001)

Jak už tu někdo psal, trochu zdlouhavý, ale přesto výborný film. Výborná Kate, napínavý děj, hezký závěr.

Zelená míle (1999)

Jeden z prvních filmů, které jsem si koupila na videokazetě. A zanechal ve mě hluboký zážitek. Až do konce jsem fandila tomu, aby Duncana nepopravili. O to víc jsem pak brečela na konci. Výborné herecké výkony, skvělá atmosféra.

Taková normální holka (1999)

Jednoduché téma, několikrát ve filmech již opakované. Když opominu některé strnulé a nepřirozené herecké výkony (Paul Walker je tu naprosto příšerný), tak jako celek mě tenhle film baví. Je to klasická romanťárna. Zamilují se, on neví, ona neví, pak ví oba, vypadá to, že už je pozdě, ale není. Happy end. :-)

Mezi námi děvčaty (2003)

Fakt jsme se bavila. :-) A protože má tenhle film pobavit, tak v tom není třeba hledat nic jiného.

Resident Evil: Zánik (2007)

Residen Evil mám ráda. Tenhle díl byl trochu jiný jak ty předchozí a mám pocit, že pokud bude další díl, tak se tam bude pohybovat naklonovaná Milla ve sto kusech a bude ovládat vše a všechny...

Brouk (2006)

Že by to byl horor, to se mi až tak nezdálo, protože jsem se nebála. Čekala jsem od tohodle filmu víc a to asi byla chyba. Zajímavý nápad, ovlivnit mysl někoho tak, že uvěří čemukoliv, ale divně zpracovaný.

Temné patro (2008)

Dokoukala jsem to, ale celou dobu jsem si říkala, kdy už to skončí, uff.