Vítězové a poražení (1999)

Parádní snímek. Každého sportovního ,,fanouška" musí potěšit tento film, ať už fandí nebo nefandí danému sportu. Výborný trenér Al Pacino a banda fotbalistů, kteří si ten americký fotbal opravdu ,,užívají". Jinak skvělé záběry, kamera prostě všechno.

Fotři jsou lotři (2010)

Možná uzavření komedií rodiny Yebalů. První dva díly nasadily vysokou laťku, ovšem tento snímek se drží zuby nehty, hlavně díky De Nirovi a Stillerovi. Ostatní postavy už zde nemají takový prostor. Ale Jessica Alba mě opravdu potěšila.

Ďábel (2010)

Tyhle thrillerovky mě baví a bavit budou. Celý film odehrávající se skoro jenom ve výtahu, producent Shyamalan dal konečně prachy do něčeho lepšího.

Černá labuť (2010)

Snímek Black Swan mě opravdu přesvědčil, že Aronofsky dokáže natočit nějakou pecku. Do této doby jsem od tom přesvědčen nebyl i když Wrestler se mi hodně líbil. Z jeho filmů jednoznačně vyhrává Černá labuť s Natalii Portman v hlavní roli (konečně měla pořádně co hrát a ukázala všem co umí, takhle nějak si představuju oscarový výkon). Jsem rád, že režisér mixuje svůj styl úměrně v posledních letech a hned je to znát. Black Swan - 100%

Vánoční koleda (2009)

Skvělá vánoční pohádka podložená krásnými detaily v počasí a v okolí Londýna. Postava Jima Carreyho je parádně udělaná a také dobře zahraná. Já jsem spokojen. Jinak snímek pro docela odvážné děti.

Manhattan (1979)

Woodyho Allena moc nemusím, ale tento snímek jsem si nechal líbit. Hodně dialogů, skvělých vtipů a vztahových peripetií.

Frajer Luke (1967)

Jeden z mých oblíbených ,,vězeňských" snímků, ne-li nejoblíbenější. Paul Newman září v hlavní roli - 100%.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Poslední díl Shreka, uvidíme na jak dlouho. Ale musím říct, že děj není špatný a docela jsem se bavil, určitě lépe než u třetího snímku zeleného zlobra.

Dospívání po americku (1993)

Start Leonarda DiCapria je opravdu povedený a s doprovodem takových herců, jako je například Robert De Niro, to opravdu stojí za to. Oba hrají na 100% a snímek tak získává body navíc.

Svědek obžaloby (1957)

Prvotřídní soudní drama, které mne dokonale uspokojilo po všech stránkách. Opravdu TOP.