Český sen (2004)

Skvělej nápad a bylo hodně zábavné sledovat reakce nápalených účastníku hrnoucích se do ,,hypermarketu". Bod za odvahu režisérům.

Záměna (2010)

Záměna mne příjemně překvapila, jako komedie mi přišla svěží a uvolněná, což u komedie je potřeba. A co amíci umí nejlíp, to je ten happy-end.

Apokalypsa (1979)

Apokalypsa - to je hodně příhodný název tohoto snímku, z různých úhlů pohledu... Viděl jsem určitě lepší válečné filmy.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

První část je za námi. Řekl bych, že to nejlepší a nejakčnější si tvůrci schovávají na závěr, tedy na druhou část, na kterou se moc těším. Supr atmosféra, skvělí herci, postupné odhalování děje - kvalitní příprava na Relikvie smrti part 2, kde to všechno doufám vygraduje.

Občanský průkaz (2010)

Český film, který mě neuvěřitelně nadchl. Takhle dlouho už jsem se opravdu v kině nebavil. Kvalitní herecké obsazení, ze kterého vyšlo nezpočet parádních hlášek.

Predátoři (2010)

Jednoduše lepšího Predátora než je ten z roku 1987 filmaři nenatočí i když se snaží. Tenhle snímek beru jen jako odkaz na výbornej film s Arniem. Tu pravou šťávu a atmosféru jako měla jednička, tohle rozhodně nemá.

Vrah ve mně (2010)

Solidní kriminálka, kterou ovládá svým výborným výkonem Casey Affleck. Někdy možná až příliš brutální, ale jinak plnohodnotný thriller.

Olověná vesta (1987)

Pro mne jeden z nejlepších válečných snímků. Sice to nejlepší můžeme vidět v prvních 50 minutách, který jsou opravdu nezapomenutelný, ale i ten zbytek se nenechá zahanbit. Vynikající herecké výkony (zejména Vincent D´Onofrio a R.Lee Erney). Prostě plnej počet.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Hodně povedená adaptace skvělé počítačové hry Princ of Persia. Určitě si film zasloužila i proto jak dlouho se drží na PC discích ať už ve starší či nové podobě.

Poslední vládce větru (2010)

Rozhodně s porovnáním předešlých snímku tohoto režiséra se tento film neobjeví na vrcholu ani ve středu mého žebříčku. Ale zase na druhou stranu tak rezolutně tento snímek neodsuzuji jako jiní po tom co jsem viděl.