Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Paráda. Svižný, úsměvný, stylový a hlavně bez jedinýho slabšího hereckýho výkonu, to se nevidí často. Slabších pět hvězd.

Musicblok (2006) (pořad)

Kde proboha vyhrabali ty dva idioty? Trapnost nad trapnost. Nebejt občasnejch aktualit z hudební scény, tak je to jasnej odpad!

Mrkev a mlíko (2009) (amatérský film)

Podobný mafiánský omyly, i komediálního ražení jako zde, už jsme viděli snad stokrát, ne? Takže originalita téměř na nule, aspoň že bitej kluk hrál parádně. Zato boss byl příšernej (i když to byl možná záměr), zasloužil by minimálně předabovat. http://www.youtube.com/watch?v=NVnC-KQQyQE

Karamazovi (2008)

Divadelní představení prokládaný pohledem do zákulisí a pokusem zabrnkat na city diváka. Absolutně mi nesedělo prostředí/forma a nebejt několika skvělejch hereckejch výkonů, jdu s hodnocením ještě níž. Ten Trojan je fakt dobrej!

Božský Evan (2007)

Občas mívám stavy, kdy mě skoro rozbrečí třeba sebedebilnější reklama nějakým způsobem útočící na city. Dneska takovej den byl a já při sledování týhle přehnaně teatrální frašky měl u pár scének zase ty rozněžnělý pocity, proto přidávám jednu hvězdičku navíc, ač je to irelevantní. Herecký výkony celkem trapný, nejhůř vyznívaly asi Carellovy grimasy à la Jim Carrey a vůbec celý to vlastně stojí za prd, já to ale v ten můj melancholickej den úplně odevzdaně dočuměl.

Armáda temnot (1992)

Víc než dobrá komedie. Bruce Campbell jako suverénní prodavač na nechtěným výletu do jinýho světa je skvělej a jeho protivníci kostlivci jsou přímo k zulíbání a vtipní navíc. Slušnej mix žánrů, kde ten horrorovej hraje opravdu malinkou roli.

Tři mušketýři (1993)

Předloha nepředloha, klišé neklišé, je to uspokojivě zábavnej film.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

O dvě třídy lepší než dost ubohý a trapný Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka. Možná filmu svědčily brdský lesy, ve kterejch se to tuším natáčelo. Chvílemi jsem uvažoval i o čtyřech hvězdičkách. Opět nechápu zdejší kritiky. Nevím, jak by si představovali rodinný fantasy oni, ale já byl naprosto spokojenej. Nudný to rozhodně nebylo, nebojte se toho.