No Time for Nuts (2006)

Slabší než Gone Nutty, ale furt lepší než všechny celovečerní pokračování Doby ledové.

Asterix v Británii (1986)

Čítával jsem komixy a tak z nostalgie jasných pět. Teplé pivo, fuj.

Vzhůru do oblak (2009)

Napoprvé bych dal asi i pět fakt si mě to dostalo, ta část o životě Carla a Elie je výborná a podkreslená hudbou co morduje zledovatělé emoce. Navíc Carl je supr senilní stařík. Po druhé projekci šlo nadšení rychle na bod mrazu a tak zůstane tahle uhlazená povídačka jen v mírném nadprůměru mezi animáky co mám rád.

Číslo 9 (2009)

Dobrá atmosféra, odporný zvuky, samý železo, stíny ....a nakonec nic moc víc.

Treevenge (2008)

Den před Vánocemi, když zdobím stromeček na tohle kápnu. Teď budu mít problémy s chozením na záchod kolem toho zasranýho parchanta. Kvalitka každým coulem, pravý hnusný dřevorubci, pozmrděný obyčejný lidi a nekorektní gore na všem co má něco společného s lidskou rasou. Tohle mi fakt sedlo

Veterán (2012)

Dám 4 dobře jsem se bavil, ale neviděl jsem předtím trailer, který nesl předzvěst velký akční pecky. Takový divadlo se však nekoná, akce tu je spíš míň než by se dalo čekat, nicméně to nevadí, Trejo je sympaťák, občas zahláškuje a celý to je natočený v duchu černobílejch béček. Asi už nejsem tak přísnej. Ale nečekat nic a dostat solidní podívanou je příjemný překvapení. Doporučuju i ostatním trailer vynechat !

Horší než smrt (2007)

Všichni haní verzi o 3 roky mladší, ale on mezi nimi není skoro žádný rozdíl. Teda ve scénáři. Možná právě kvůli tomu. Ale pokud bych měl porovnat zbytek tak mě možná bavila víc ta novější americká verze. Určitě co se herců týče.

Horší než smrt (2010)

Shodou názvů jsem samozřejmě viděl tuhle komedii a ne o 3 roky starší, podle hodnocení lepší verzi. Na tu se teprv chystám. Poprvé když jsem to pustil tak jsem asi po půl hodině usnul s tím, že se zoufale nic nedělo. Napodruhé jsem čekal něco co mě nebude bavit a tak jsem nakonec těch 90 minut zvládl bez újmy na zdraví. Je to sice pravda poměrně zdlouhavé, ale něco za zmínku stojí (bavil mě typicky ukecanej Tracy Morgan a krásný dámy) a tak dám průměr.

Tichá bolest (1990)

Opravdu silně tragikomické. Chvíli vás dostává absurdita postav, jejichž pomyslným králem je soudruh nadporučík, opilec a hlavně blbec jakého byste těžko pohledali a pak najednou sranda znenadání přejde do mrazení po zádech. To potom vystřídá pomalá rovina Rudolfa Hrušínského jako hrdého dědy co přežil svého syna. A to kopání v zahradě to je romantika ...smutná romantika