Red Dwarf: Smeg Outs (1995)

Sice jsou tyhle věci vejvar z několikrát použitýho pytlíku pro bláznivý fanoušky co furt chtěj víc a víc .... jenže když je člověk fanoušek?!?

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Seriál mého dětství, postdětství, puberty, postpuberty a předpokládám že i blízké dospělosti. Po seriálu jsem shltal další Grantovy solo-knihy a nemůžu se dočkat jak po úspěchu Xté série začne další řada. Srdeční záležitost

Spaced (1999) (seriál)

Velmi kolísající kvalita humoru, ale na to jsem si časem zvykl navíc Simon Pegg a Nick Frost ještě nejsou tak sehraní jak v dalších filmech nicméně to ve výsledku nedopadá tak zle. Lepší 3

Kill Bill (2003)

Tarantino odpověděl: „Násílí je tolik přehnané a komiksově nadsazené, že má v člověku spíš vzbudit smích než zhnusení“. ( z životopisu Tarantina zde na ČSFD, odpověď sice ke Gaunerům, ale mně se zdá univerzální pro všechny Quentinovy filmy). Libůstka. Těžko říct co bylo lepší jestli hudba, přepnutí na komix, nadsazenej gore nebo ty zatracený samurajsky natahovaný scény. Těším se na vol.2

Konec starých časů (1989)

Užil jsem si atmosféru, užil jsem si Abrháma a užil jsem si jazyk. Jen mi to jako celek nějak nesedlo. Třeba při příští projekci změním názor.

Halloween (1978)

Chápu koukat na to v té době tak asi valím bulvy, ale dnes kdy hodně z vyvražďovaček je inspirováno právě touhle kultovní klasikou je těžké se leknout ve chvíli kdy k tomu situace i hudba směřuje. Přítelkyně se bála fest takže na hororem nepolíbený to funguje ještě dnes jenže mě už chlápek s nožem nějak nevytrhne. Vraždy nenápaditý, akce předvídatelný, uvažování postav nefunguje ("při zdrhání před chlapem s nožem za sebou nezavřu dveře a vlezu si do šatníku i přesto, že už jsem měla nakročeno na balkón. Potom v šatníku s nejchatrnějšíma dveřma v baráku zavážu kolem kliky šátek a začnu řvát, aby mě nikdo nenašel). Proti zdejšímu vychvalování dost zklamání.

Batman vs. Red Hood (2010)

Batman nikdy nebyl úplně můj šálek kávy, ale tohle mě bavilo. Povedená animace, pár hlášek a skvělej Joker. Povedenej animák

Pozor, vizita! (1981)

Tak s panem Prepslem bych si aj to cigárko dal. Sedl bych si na ten balkón a povídal bych o světě. Nebo bych spíš nechal jeho. A pak bychom možná zdrhli. Příjemné překvápko