Pokoj 1408 (2007)

Za začátku to má nádeh z filmu Osviceni, jen misto hotelu poko: )j. Na to, kolik se toho dá vymyslet v jednom pokoji, tam bylo hodně, podle mě az zbytecne mnoho-vrazdici maniaci, ufo v sachte, cekal jsem, že to bude víc ,,duchaplnější": )

Transformers (2007)

"Nepřišel jsem léčit rakovinu, ale bavit lidi." (c) M.Bay..a ja se bavil : )

Broken (2006)

K cemu ten uvod, kdyz z nej rovnou v krocime do lesa a uvod nehraje zadnou roli ani k blizsi charakteristice hrdinky, vztah uveznene a veznitele je tak trochu klise a ke konci stale vlastne tomu vrahovi nerozumite, kdyz neberu v potaz posledni slova ,,Venku neni bezpecno,, to byl duvod,ze unasel zeny a tyral je? Jaka byla pointa ziletkovych scen? Dite zavrene v budce asi 40lidi bylo docela v klidu a to ji chodil krmit?Proto porad odchazel? A nakonec zena oslepne, v tom mel byt taky nejaky vyssi smysl?

Taxidermia (2006)

Pokud byl učel vyjít z monotonu filmu, dekance..tak ano,ale i tak si myslim, ze to bylo bezucelne a slabe a dekance proto jen omluva, ktera prisla po filmu, ale ne pred filmem

Legenda (1985)

Pohádka u který jsem se jako malý šíleně bál a dodnes nechápu, že ji dávaj v odpoledních hodinách: )..stejně jako Planetu Krull: )

Next (2007)

Nicolasi ukáže kam a Julianne stílíi..o tom to je, plus snad její nejhorší herecký výkon.

Lásce na stopě (2001)

Občas se najde film, který vás uchvátí, ne celkově všechny, prostě vás a tohle je můj skrytý uchvatný film...a to s těma pihama používám na holky už roky, i když třeba žádné nemají: ))

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Ok, Ok..z pozice mého vnitřního dítěte.. Sladký pár, Sladcí záporáci, Sladké písničky a Sladký konec a i když ve většině přídpadů to nevychazí, tady bylo vidět, jak si to hraní užívaj samotný aktéři..Disney; )

Vdáš se, a basta! (2007)

Příběh jasný, průhledný od začátku, takže, aby se to trošku vyzvedlo, musel být dobrej scénář a tak jsem se parkrát opravdu zasmál a myšlenky na klišé mě ani při filmu v kine nenapadly, takže průzračný 3*