Zuřící býk (1980)

Jde o egoistického žárlivého chlapa, který nemá soupeře až do té doby než začne stárnout a tím se mu začne vracet, co si zaslouží. Prostě přímá uměrnost. Čekal jsem více.

John Tucker musí zemřít (2006)

Zapletka pro pubertacky, spousta nedotazenych scén, které tam jsou jen pro to, aby vyplnily prazdny místa. Konec predvídatelný a ničím bohužel neoriginální: /

Mariňák (2005)

V kině bych z toho měl lepší zážitek, pač bych to asi nepřetáčel, jak jsem to dělal na dvd, protože nudné scény o nudě...navíc, nevim jestli to byla chyba v mých titulkách, ale mám pocit, že při operaci pouštní bouře nebyl Busch prezidentem..: )

Flash Gordon (1980)

Davam 4* z nostalgie a vzpomínky z dětství, které převládaly, když jsem si tento film pustil po skoro deseti letech, foliové efekty, masky jsou k zasmání a film často moralizuje, ale atmosféra a queen jsou nepřekonatelní: )

Domino (2005)

Držel jsem se na třech hvězdách, ale jakmile začalo hrát Tom Jones & Stereophonics - Mama Told Me Not To Come tak jsem musel přihodit; )

Vesmírné komando (1991)

Podle mě nejzdařilejší Hoganův film, viděl jsem ho jednou, když jsem byl malý a stejně jako MartCT ho mám stále v paměti: )

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Nejzdařilješí filmová adaptace.

Teče tudy řeka (1992)

Poklidný příběh, který neobsahuje žádné velké zvraty a vyhrocené situace..prostě si jen tak pluje..

Nakládačka (2004)

Doufám, že už ,,Lil Kim,, v žádnym filmu neuvidim. Taneční kreace jsou jediné proč jsem se vydržel dívat, ale o dva stupně lepší je určitě film Rozjeď to.