Klementýnka (1985) (seriál)

Jediné, co si z tohoto serialu pamatuju bylo to, že patřil k mým oblibeným, spolu s Tátou sekáčem..nj..bylo mi tak sedm osm = )

27 šatů (2008)

Uprimne mam slabost pro romanticky filmy, ale tento je nejhorsi,co jsem kdy v kine videl. nuda, klise, a ustredni par se k sobe absolutne nehodil.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Ani se mi nezdálo,že by ten film byl o Asterixovi a Bellovi, vlastně nebyl, 90% scének bylo nezajimavých, ohraných, prostě nuda. Hvězdicka za Zidana.

Já, legenda (2007)

Čekal jsem epos jednoho člověka, dostavil se mi možná tak Rezident Evil 8

Hitman (2007)

Film nehodnotím, zatím jsem ho videl jen v kinoripu, ale co se tyce obsazeni hitmana, tak jsem spokojen.

Beowulf (2007)

Tento beowulf mě nenadchl, mám slabost pro béčkového beowulfa v podání Lamberta, vosková Angelina vypadala přesně jako ve svym oblečku jako lara croft: )), ani přizařená osobnost beowulfa mi nebyla blízká, mám radší víc cool, než pouhé pokřikování I AM BEOWULF!

Pan Včelka (2007)

Vztah a člověka a včely klidně: )),ale tady to hraničilo se..jak se to nazyva, kdyz se zvire zamiluje do cloveka: ), krom postavy tenisty jsem se nijak nezasmal, klasické prolozeni televiznimi vsuvkami(larry king, zpravy) bylo nudné. I kdyz pominem zadny udiv, že včely mluvi, tak tam bylo dost nelogicnosti.

Na území žen (2007)

Trochu povrchni, kdy se Carter pristehuje k babicce a hned se zaplete s nesnasnou matkou a jeji dcerou, ale plyne to jako voda a je to..mile: )..btw.i nase Meg starne, porad jsem v ni hledal Meg z Mesta andelu: )