Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

(mluví o JDm) Jordan: Můžeš zařídit, aby přestal mluvit? Cox: Snažil jsem se o to sedm let. Není to možné.

Včelka Mája (1975) (seriál)

Dodnes si pamatuji tu znělku každé ráno v televizi. Těžká nostalgie, na které se nedá zapomenout.

Ledové království (2013)

Oproti Na vlásku mi přijde tenhle "muzikál" o hodně slabší. Dalo by se najít i světlé chvilky a vtipné momenty, ovšem hodně místa jsou hodně trapné. Navíc v příběhu není pořádný "zlo" ani "dobro".

Nic nás nerozdělí (2012)

Místo těžko uvěřitelné, jak může takové (ne)štěstí stát. Někde v půlce filmů už jsem trochu ztrácel, ale pohled na Naomi mě vždycky zlomí, bezpochybně nejlepší herecký výkon v tomto filmů. Hudba a atmosféra je vynikající, mám rád scénu jak Naomi bojuje pod vodou na konci, hodně silný zážitek pro slabší povahy jako já.

Mrtví a neklidní (2013)

Tak to bylo trapné, ale nejednou jsem tomu zasmál a jednou dokonce málem spadl ze židlí. Oceňuji výborný soundtrack a herecké výkony Rob Corddry.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Vidět Robert De Niro s miminkem je opravdu vrchol představení. Stálo mi za to vidět jeho excelentní herecké výkony a Drewbarrymore. Opravdu dojemný film.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 2. (2013)

"We are criminals, Clark. We always have been." Kam se hrabe trilogie od Nolana. Dosud jsem si myslel, že v temný rytířovi od nolana byl batman dost temný a joker dost úchylný tak jsem se mýlil. Vrcholná bitva se Supermanem je to nejlepší co jsem kdy viděl v historie animáku.