Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Zprávy se stále více novizují, bohužel

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Málokdy se člověk tak dobře pobaví, jako při sledování tohoto pořadu. Zprávy????? Asi ne. Jedinou smutnou stánkou tohoto zábavního pořadu je skutečnost, že starší lidé tomu věří!! Jen se divím, že se moderátoři nesmějí všem těm úžasným reportážím. Poslední, co TN chybělo, byl reportér z Primy Hruška. Teď už to nemá absolutně žádnou chybu. Jediná konkurence tomuto pořadu je Bláznivá střela a Žhavé výstřely a možná komedie Zdeňka Trošky.

Tikot hodin (2011)

Průměrný film se zajímavou zápletkou. Film měl skončit o 5 minut dříve a ne v americkém stylu

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Poslední historické nejasnosti byly vysvětleny. Teď už nemůže být pochyb, že největším hybatelem dějin byl Jára Cimrman, ikdyž mu nějaký ten patent neuznali ..

Velký flám (1966)

Kdo by mohl dělat lépe blbce z fašistlů, než filmaři z Francie. Tento film je v tom navíc absolutní jednička. Neomrzí se ani když ho uvidite po 5, 6, 7 .... Prostě podařený filmeček

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Vražda času důchodců a dam na mateřské ... škoda elektrické energie při zapnuté tv

Po hlavě... do prdele (2006) odpad!

Kdo dokouká tento film, tak by si zasloužil diplom ... Mě se to bohužel nepodařilo