Dostaňte agenta Smarta (2008)

Tenhle film je pro mě bohužel, tak trochu zklamáním. Sice pár dobrých vtípků tam bylo, ale film je celkově trochu nedomyšlenej. Hned při traileru jsem si říkal: "Johny English 2?" A z části měl jsem pravdu. Bohužel 2. díly jsou u většiny filmů horší a tak to dopadlo i tady. I tak nelituju toho, že jsem to zhlédnul. Příjemných 60%

Máš minutu! (2011) (pořad)

Další pitomá reality show s již dobře známým tématem. Něco nacvičit a pak něco udělat. Paradoxně mě nejvíc na tom všem štvou ty zvuky. Ta debilní nudná hudba, klakson na začátku prostě člověka z toho za chvilku začne jebat, je to něco jako když si budete dokola pouštět baby od Justina Biebara, taky vám to možná zezačátku přijde jen pitomý, ale pokaždý, když to musíte slyšet je to otravnější a otravnější. Námět není špatnej, ale bohužel nedodali správné ingredience.

40 let panic (2005)

Bohužel, jsem se nedokázal dostat do děje, nevím, jestli to způsobili ty debilní reklamy, ospalost, podnapilý stav...ale film mě nezaujal. Pokoušeli se udělat vtipnou komedii 18+, ale tím, že tam ukážou, jak jí kouká koza ze šajzky a tím, že si strčí sprchu do píči to prostě neudělaj, chce to vymylset něco originálního a proto (zatím) 25%

Parádně stupidní komedie, která se povedla. Film, který neztrácí šmrnc a hází jeden vtípek za druhým. Člověk by čekal, že takovýhle tempo nemají nejmenší šanci udržet, ale jak jsem se sami přesvědčili, tak se jim to povedlo. Celých 80 minut bylo skvěle strávených. Nejlepších bylo posledních 10 minut, kam nacpali tolik "ftípků", jako má jiná komedie za celý film. 90%!

Holčičky (1999)

Nevim, pornofilmy mě nikdy nebraly, prostě...jak to říct, je to o ničem. Když to řeknu jako "spoiler", tak: "Ahoj, *mlask* * mlask. Jak se máš *mlask* *mlask*. Nepudem za těma novým klukama? *mlask* *mlask*. OK, tak pudem *mlask* *mlask*. Ale dvě hvězdy dávám za to jak jí tam šukal a vona u toho žrala pizzu, to mě prostě rozsekalo :D

Kobra 11 (1996) (seriál)

Sice je předem jasný, kdo to udělal a že v konečný honičce zajede na staveniště na dálnici, kterýho si čirou náhodou nevšimne a zrovna, když se vyklání z okýnka, aby střelil Simíra ležícího na střeše jeho sporťáku, tak vjede na skokánek, který je přeci na každé obyčejné dálnici a vjede do benzínové pumpy/barelů. Druhý hrdina začíná brečet nad ztraceným parťákem, když v tom neohrožený Simír (s cheatem na neomezeno munice, všechny zbraně a nesmrtelnost) vyjde z ohně, kterýho ho jen, tak trochu opálí, aby si všechny divačky řekli: "To je kus!". Ale i přes tuhle přímočarost tenhle seriál miluju!

Ztraceni (2004) (seriál)

Prvních 10 dílů bylo tak na 4 až 5*, ale potom to bohužel začalo bejt strašně nepřehledný, všichni se začali zničeho oživovat, umírat, nalézat nový lidi a já nevím co. Seriál naprosto zbytečně natáhli. Kdyby skončil po nějakých 15-20 dílech, mohlo to mít i pointu, ale takhle si ode mě vyslouží hodnocení, jako jiné podprůměrné seriály.

Comeback (2008) (seriál)

Za první díly má ode mě tento seriál hodnocení 5*, ale bohužel poslední díly jsou celkem propadák. Nemůžu říct, že by byli vyloženě špatný, to fakt ne, ale chybí tomu ten původní šmrnc, kterej seriál dlouho měl. I tak se furt rád podívám na jakýkoli dít comebacku. Martin Dejdar a Tomáš Matonoha se znovu ukázali, jako "starý známý" dobrý herci, kteří ještě nepatří do filmového hrobu. Škoda, že není víc takovýhle českých seriálů.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

Jako, ještě se mi nestalo, že by se svlíkla celá (možná to bude tím, že sem viděl jen 2 díly :D), ale i tak m usím říct, že je to dost suchý. Kdyby aspoň všichni nechtěli jen money a obětovali se pro kolektiv. Ale můžu vám na to říct jen: "Tak se koukněte na péčko vy zasraní nadrženci!"

Stahovák (2009) (pořad)

Doufal jsem, že by to mohlo být i...no jak to říct, abych nevypadal jako debil....třeba i trošinku vtipný, ale kdyby pustili videa za sebou, bylo by to aspoň o hvězdičku lepší, než s těmahle kreténama, který se snaží bejt za každou cenu vtipný. Doufal jsem, že to bude mít třeba na =3 , ale to sem tomu věřil moc. Prostě další propadák, kterej eště ke všemu dali na novu, který z 20 minutovýho pořadu udělají hodinovej.