Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Konečně seriál, který neztrácí šmrnc. Každej díl je stejně skvělej. Škoda, že to dávaj v torochu pitomej čas (buď v 9, když je člověk ve škole, nebo v 19:00, když dávaj Zprávy, Simpsnovi a samozřejmě ulici :p)

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

to je tak strašně trapný a pitomý, jak něco takovýho můžou dát "do oběhu"? ;(

Ulice (2005) (seriál)

Stejně se na to dívám, vím že je to blbost, ale prostě člověk to zapne, odchází od televize...počkat, počkat, co se to tam děje, aha, aha a hodina je v hajzlu. Eště do toho nacpou 5 reklam.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Přece jenom je to pro mě Pan Norris a tak mu nemůžu dát odpad, ale ty jeho kopy z otočky mě prostě dostávaj .Je to sice jeden z nejhorších seriálů, ale je tam Chuck! :)

Smallville (2001) (seriál)

Já tohle přímo miloval! Prostě každý odpoledne jsem se s bráchou koukal na Smallville. Po čase uznávám, že to byla splácaná hovadina, ale tenkrát se mi to líbilo.

Will a Grace (1998) (seriál)

Říkal jsem si, že nejde udělat dobrej seriál, kde je v hlavní roli teplouš, ale jak vidíme, tak de.

Sucker Punch (2011)

Na tenhle film jsem šel s velkým očekáváním a možná proto je to pro mě takový zklamání. Rozmejšlel jsem se, že dám filmu aspoň 3 hvězdy kvůli těm sexy kočkám co se rubou s náckama, ale prostě je to strašná blbost, furt se to opakuje a člověk dobře ví co se stane. Kvůli tomu dávám filmu 50%

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Nejdřív jsem čekal nějakej pořádnej film, ale čím dál tím víc se z toho začala stávat taková hovadiny, že jsem uvažoval nad odpadem, ale tak ve třetině filmu mi došlo, že to není tak hloupý, jako většina filmů, ale že je to naprosto skvěle vtipný, jako málokterej film, proto oprávněných 90%

RRRrrrr !!! (2004)

Tohle je tak strašně trapný, až je to prostě boží. Ty vtípky mě prostě dostávaly. A teď vás všechny zvu na hrochmuta! Jóoooooo!

Děkujeme, že kouříte (2005)

Aaronovo povolání se mi fakt líbí. Přesvědčovat lidi o tom, jak je kouření dobrý. Někdo z takovýmhle talentem dokáže přesvědčit kohokoli o čemkoli. Prostě s tím se člověk musí narodit, to se nedá naučit a jemu se to povedlo zahrát skvěle. Film není zbytečně natáhlej, kdyby tomu filmu přidaly hoďku, tak má tady hodnocení, tak 50%. Díky bohu to dokázali včas utnout a nic nepokazit, takže oprávněných 95%.