Quigley u protinožců (1990)

Sympatický televizní western, stopáž uběhne celkem rychle a padouch Alan Rickman má sice málo prostoru,ale Tom Selleck to vynahrazuje hlavně humorem.

Válka světů (2005)

Viděl jsem tento film, když vyšel na DVD a považuji za jeden z nejhorších filmů S. Spielberga, jelikož sice vizuálně povedené,ale jinak nuda a film mě spíše zklamal. Možná přehodnotím hodnocení,když na film podívám někdy znovu ...

Děla z Navarone (1961)

Na svou dobu solidní herecké obsazení i výkony. Přesto za nejlepší válečný film stále považuji Kam orli nelétají. Film, který s úspěchem zopakoval podobnou zápletku jako Děla z Navarone je Operace Crossbow.

Vždycky zvítězit (1980)

Na pokračování není špatné, ale čekal jsem trošku více. Clyde odvedl ve filmu docela dobrou práci a pobavil mě, hlavně svým výkonem se šrotováním aut.

Futurama (1999) (seriál)

Oproti Simpsonům lehce odlišný přístup, ale také nechybí humor,ale tentokrát je často mnohem drsnější (což vůbec není na škodu, ba přímo naopak) a je vidět, že tvůrci do toho mohli dát více a bez cenzury. Spousta lidí má raději Simpsonovi, jelikož ti jsou "více ze života",ale tohle je v mnoha ohledech vytříbenější a dospělejší.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film byl opravdu slabý a souvísí to s tím, že poslední epizody (viděl jsem naposledy 18. sérii) už mlely z posledního. Málokdo si také nevybaví tehdy "velký zásah" proti pirátovi z kina, který měl být odstrašující příklad. A ejhle do dneška se počet pirátských nahrávek několikanásobně zvětšil.

Simpsonovi (1989) (seriál)

5 hvězdiček už jen za to jak jsem se skvěle bavil, humor který byl v mezích a nepůsobil nijak vulgárně, i když by se občas zdálo. Série od série se to postupně gradovalo, nejen díky lepšímu scénáři,ale také vylepšení kreslířské techniky až nakonec vznikl snad nejlepší a nejsledovanější seriál na světě. Sice nevím jak jsou na tom Simpsonovi tedka, jelikož jsem je již dlouho neviděl a poslední sérii ,kterou jsem viděl byla tuším 18, tak nemůžu hodnotit jak tedka seriál propadl, jelikož jednou se může invence vyčerpat ...

Terminátor: Příběh Sáry Connorové (2008) (seriál)

Béčkový seriál, který měl potenciál, ale vůbec ho nevyužil. Ale zas tak špatné to nebylo, některé díly se povedly a některé až tak moc ne. Jeden z mála seriálů,které jsem viděl až do konce, jelikož tento skončil celkem brzy.

Nebeská brána (1980)

Ano jisté megalomanství se tomu nedá upřít, hlavně přinést skutečný surový záběr na život na Divokém západě, tedy ještě dřívě, než tolik vychvalovaní Nesmiřitelní. Při 3,5 hodinové stopáží se toho až tak moc neděje a film má tak hluchá místa, určitě v kině by taková stopáž nevadila,ale při soukromé projekci by bohatě stačila 2-hodinová verze. Právě první hodina vypadala skutečně nadějně a kdyby byl scénář propracovanější,tak to mohlo dopadnou lépe, jelikož prostředí IN a EX plus kostýmům a všemu okolo se nedalo moc vytknout, bylo jasně vidět, že o peníze až tak nešlo a režisér si chtěl hlavně splnit svůj sen. Dávám za 4 hvězdičky hlavně za atmosféru a nostalgii, ale někomu se film nemusí líbit právě kvůli zdlouhavosti.

Nejmladší kmotr (1999) (TV film)

Kmotr s obměnou v televizním podání, stopáž příjemná a tak akorát.