TerrorVision (1986)

Béčková 80ka a trochu ujetý horror s převahou komediálních prvků. A ten konec byl opravdu nečekaný :-D

Volavka III (2003)

Zakončení trilogie se tak úplně nepovedlo. Velice časté střihy do minulosti a zpět a občas se mi zdálo,že to nemá návaznost (bezvýznamný dějová odbočka) a ke konci dosti chaotické. Jinak zbytek veskrze průměr. 60%

Volavka II (2003)

Podařený prequel, kteý se mi zdál mnohem lepší než jednička. 70%

Volavka (2002)

Škoda toho slabého začátku, od 40. minuty začne být děj konečně zajímavý a dostane spád. Rozhodně doporučuji shlédnout celou trilogii,jelikož v prequelech vysvětlí události a důvody proč a jak k tomu všemu došlo.

Dannyho jedenáctka (1960)

Sice to není žádné veledílo,ale film slušný. Remake je o třídu zábavnější. Ten konec opravdu neměl chybu, to možná ti herci nemuseli ani hrát ... 75%

Super prohnilí (2003)

Každý díl této francouzské komedie/kriminálky má trochu jinou atmosféru,ale kvalita zůstává zachována. Možná tím,že jednička byla obrazem 80.let, dvojka v 90 letech a nakonec třetí díl v současnosti. A rozhodně důstojné zakončení celé filmové trilogie.

Prohnilí proti prohnilým (1990)

Jen škoda,že druhý díl vynechal předchozí film,takže se jede zase trochu od začátku. Jinak v předchozí nastavené laťce pokračuje a celková atmosféra je trochu slabší, toto je už spíše jen komedie.

Souboj Titánů (2010)

Remake se tak úplně nepovedl a spíše nabízí efektní podívanou na jedno odpoledne a pak zapomenout.

Prohnilí (1984)

Kvalitní a inteligentní francouzká komedie s prvky krimi a i štastným koncem. Vtipné prvky jako třeba šéf mě otravuje,tak z něj udělám fetáka a také jak neúplatný nováček předběhl svého učitele.

Řidič a fantom (1996)

Přesně jak to už bylo řečeno : většina francouzkých komedií funguje dodnes a o nějaké trapnosti nemůže být řeč. Celý film je pohodový i stopáž příjemná.